امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • با کسب اکثریت آرا؛

   محسن شجاعی رئیس هیأت ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان کردستان شد

   محسن شجاعی رئیس هیأت ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان کردستان شد

   انتخابات هیأت ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان کردستان با حضور دبیر فدراسیون و اعضای مجمع روز چهارشنبه 22 اسفندماه در سنندج برگزار شد و طی آن محسن شجاعی با کسب اکثریت آرا به مدت چهار سال سکان ریاست این هیات را به دست گرفت.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، انتخابات هیأت ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان کردستان با حضور مهین فرهادی زاد دبیر فدراسیون و اعضای رسمی مجمع روز چهارشنبه 22 اسفندماه رأس ساعت 10 صبح در سنندج برگزار شد.
   این مجمع که قرار بود با حضور سه نامزد احراز پست ریاست هیات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضاء استان در سالن جلسات معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی شهرستان سنندج برگزار شود با انصراف دو نامزد به صورت تک کاندید برگزار شد و محسن شجاعی به عنوان تنها نامزد احراز پست ریاست این هیات برنامه های چهار ساله خود را برای جلب اعتماد اعضای مجمع ارائه داد.
   در مجمع انتخابات هیأت ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضاء کردستان 13 عضو رسمی حضور داشتند و پس از اعلام برنامه های نامزد، رأی خود را به صندوق انداختند.
   کیوان تیشه گران و مجیدشاه اویسی از نامزدهای احراز پست ریاست این هیات پیش از برگزاری مجمع انتخابات انصراف دادند و مجمع انتخابات با محسن شجاعی تنها کاندید این مجمع برگزار شد و شجاعی در پایان با کسب 13 رای از مجموع 13 رای ماخوذه به عنوان رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا به مدت چهارسال انتخاب شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,392
تعداد بازدید امروز : 7,860
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03