امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا:

   توسعه ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا نیازمند نگاه ویژه است

   توسعه ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا نیازمند نگاه ویژه است

   دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا کشور گفت: توسعه ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا و کار کردن در هیئت این ورزش نیازمند نگاهی ویژه و خاص به ورزشکاران این حوزه دارد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مهین فرهادی زاد پیش از ظهر امروز چهارشنبه 22 اسفندماه در مجمع انتخابات هیئت بیماران خاص و پیوند اعضای استان کردستان که در سنندج برگزار شد، اظهار داشت: باید فضایی ایجاد کنیم که بتوان بهترین خدمات را به ورزشکاران عضو این هیئت‌ها ارائه شود.

   وی افزود: به دنبال این هستیم که امتیازاتی برای قهرمانان بین المللی عضو این فدراسیون که برای کشور افتخار آفرینی کرده اند را به دست آوریم و زمینه استخدام آنان را در دستگاه‌های اجرایی فراهم کنیم.

   دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا ادامه داد: متأسفانه از این فدراسیون در قانون آنگونه که باید حمایت نمی‌شود و همین امر باعث شده در مسابقات بین المللی ما نتوانیم به راحتی ویزا برای ورزشکاران اعزامی دریافت کنیم و همیشه با مشکل مواجه هستیم.

   فرهادی زاد یادآور شد: این فدراسیون در طول سال به صورت ویژه از تمامی هیئت‌های ورزشی استان‌های کشور حمایت می‌کند و به جرأت می‌توان گفت که تنها فدراسیونی هستیم که بیش از یک سوم اعتبارات خود را در اختیار هیئت‌های استانی قرار می‌دهیم.

   وی بیان کرد: در راستای همین حمایت‌ها نیز اگر اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان مکانی مناسب را در اختیار این هیئت و ورزشکاران آن قرار دهد ما نیز متعهد می شویم نسبت به تجهیز آن اقدام کنیم.

   گفتنی است در پایان با رأی اعضای مجمع، محسن شجاعی با کسب ۱۳ رأی به عنوان رئیس هیئت بیماران خاص و پیوند اعضا کردستان انتخاب شد.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,320
تعداد بازدید امروز : 7,788
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03