امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • پس از مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش سه گانه:

   داورزنی: انتخابات سه گانه نمایش خوبی از دموکراسی بود

   داورزنی: انتخابات سه گانه نمایش خوبی از دموکراسی بود

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: خیلی از مجامع انتخاباتی ما در روزهای گذشته رقابت نزدیک و فشرده ای بوده و حتی بعصی جاها مثل هندبال و سه گانه رقابت به دور دوم رفته است و این نشان دهنده رقابت آزادانه کاندیداهاست.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد رضا داورزنی پس از مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش سه گانه گفت: انتخابات امروز نمایش خوبی از دموکراسی بود و تمام کاندیداها آرای خوبی به خود اختصاص دادند و شانس بالایی داشتند.
   وی افزود: خیلی از مجامع انتخاباتی ما در روزهای گذشته رقابت نزدیک و فشرده ای بوده و حتی بعصی جاها مثل هندبال و سه گانه رقابت به دور دوم رفته است و این نشان دهنده رقابت آزادانه کاندیداهاست.
   داورزنی گفت: انتظار داریم ورزش سه گانه از امروز با استفاده بیشتر از تمام ظرفیت ها با تلاش مضاعف رییس جدید و تدوین استراتژی مشخص با برنامه ای حتی ده ساله گام های موفق تری بردارد و به قله های موفقیت برسد.
   وی ادامه داد: توصیه جدی به برنامه ای مشخص برای بازاریابی و استفاده از اسپانسرها و منابع مختلف برای توسعه این رشته دارم. اتکای صرف به منابع دولتی برای پیشبرد یک رشته ورزشی ما را به هیچ جا نمی رساند.
   معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: باید این رشته جذاب تبدیل به یک تولید خوب برای صدا و سیما برای پخش زنده های تلویزیونی شود. ورزش سه گانه چون جذابیت تلویزیونی و هیجان دارد با توجه رسانه ای بیشتر برندهای معتبر را جذب می کند و اسپانسرها هم به میدان می آیند.
   وی افزود: از رییس جدید انتظار دارم با انتخاب ترکیب موثر برای هیات رییسه و استفاده از تمام ظرفیت های موجود کار را جلو برد چرا که برای کسب موفقیت به تنهایی کاری نمی توان کرد. هیات های استانی پر پرواز هر فدراسیون هستند. باید از ظرفیت های سایر نهادها مثل نیروهای مسلح، ارتش، ورزش کارگری و دانشگاهی هم استفاده کرد تا با هم افزایی خوب به مقصد برسیم.
   داورزنی با بیان این که باید از ظرفیت استان های محروم و دورافتاده که استعدادهای فراوانی دارند استفاده کنیم، افزود: کشور ما فقط تهران و چند شهر بزرگ نیست و باید از تمام ظرفیت عمومی کشور استفاده شود.
   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: رقابت در انتخابات امروز تمام شد و رفاقت باید شروع شود. همه باید به رییس جدید کمک کنند و او هم از ظرفیت رقبایش استفاده کند. امیدواریم با تقویت نقاط ضعف و استفاده از تمام ظرفیت ها ۴ سال بعد شرایط بسیار بهتری برای ورزش سه گانه رقم بخورد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,292
تعداد بازدید امروز : 7,760
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03