امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • تندگویان خبر داد:

   توافق با وزارت کشور برای رصد آسیب‌های اجتماعی توسط سمن‌های جوانان

   توافق با وزارت کشور برای رصد آسیب‌های اجتماعی توسط سمن‌های جوانان

   معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از توافق با وزارت کشور برای استفاده از ظرفیت پژوهشی سازمان‌های مردم نهاد این حوزه از ابتدای سال آینده خبر داد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از ایسنا، محمدمهدی تندگویان درباره رصد آسیب‌های اجتماعی حوزه جوانان گفت: تفاهم نامه‌ای با وزارت کشور درحوزه آسیب‌های اجتماعی منعقد شده و کارهای نهایی آن در حال انجام است. براین اساس قرار است اعتباری از وزارت کشور برای تشکل‌های فعال در حوزه آسیب‌های اجتماعی تعریف کنیم.
   وی با بیان اینکه به دنبال تغییرات مدیریتی معاونت جوانان سال گذشته این طرح تعطیل شده بود، افزود: امسال حوزه پژوهشی و استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در کل کشور براساس تفاهم نامه با وزارت کشور کلید خورد و امیدواریم در صورت تأمین اعتبارات از ابتدای سال آینده به شکل پایلوت در ۱۴ استان اجرا شود.
   به گفته تندگویان، در صورت تأمین اعتبار کافی این طرح می‌تواند در سراسر کشور نیز اجرا شود.
   معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه از زمانی که سازمان جوانان تبدیل به یک معاونت شد، بخش پژوهشی مستقلی ندارد، توضیح داد: به عبارت دیگر مثل همه وزارت خانه‌ها، در وزارت ورزش و جوانان هم یک بخش پژوهشی برای کل وزارت خانه وجود دارد که زیر مجموعه حوزه وزیر است و آنجا پژوهش‌های حوزه ورزش و جوانان مانند سابق انجام می‌شود.
   تندگویان افزود: چندی پیش هم در یزد یک اجلاس در حوزه جوانان و آسیب‌های اجتماعی برگزار شد و حدود ۲۰ نفر از اساتید دانشگاهی در این اجلاس براساس درخواست‌های پژوهشی ما شرکت کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,359,500
تعداد بازدید امروز : 8,968
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03