امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • بهرام آقاخانی :

   ۴۰ خانه ورزش روستایی سال آینده به بهره برداری می رسد/از اجرای برنامه های نوین هیات های ورزشی استقبال می شود

   ۴۰ خانه ورزش روستایی سال آینده به بهره برداری می رسد/از اجرای برنامه های نوین هیات های ورزشی استقبال می شود

   بهرام آقاخانی گفت : در سال آینده از برنامه هایی نوین و نشاط آور هیات های ورزشی حمایت خواهیم کرد.

   به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان اردبیل ، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در جلسه هم اندیشی و پایان سال روسای هیات های ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان بااشاره به اینکه هیات های ورزشی برنامه های نوین و نشاط آور را در برنامه های خود قرار دهند اظهار کرد : جای خالی برنامه های نوین و نو که منجر به جذب مردم و مشارکت در امر ورزش می شود احساس می شود که یکی از برنامه های اداره کل در سال آتی استقبال و حمایت از برنامه های نو ونوین خواهد بود.
   آقاخانی با اشاره به اهمیت ترویج و مشارکت روستاییان در ورزش بیان کرد : ۴۰ خانه ورزش روستایی در سال آتی تجهیز و تکمیل خواهد شد البته درسال آتی رویکرد تجهیز تغییر پیدا کرده و با توجه به ظرفیت و نیازهای هر روستا خانه های ورزشی تجهیز می شوند.
   وی توسعه زیرساخت های ورزشی در تمامی شهرستان ها و روستاها را مهم عنوان کرد و افزود : بایدزیر ساخت های ورزشی در تمامی بخش های استان توسعه یابد و قرار نیست فقط شهر اردبیل را به عنوان مرکز استان جدی بگیریم .
   مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بااشاره به اینکه در خصوص توسعه ورزش استان سه محور در نظر است افزود: توسعه ورزش همگانی ، ورزش روستایی و ورزش قهرمانی سه محور اساسی و مهم اداره کل است که خوشبختانه در سال ۹۷ با برنامه ریزی های انجام شده تعداد برنامه هایی ورزش روستایی دو برابرسال قبل بوده است .
   آقاخانی در پایان گفت : سال آینده تمامی برنامه های اداره کل ورزش و جوانان اردبیل طبق برنامه ریزی های انجام شده در چارچوب مشخص اجرا می شود .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,243
تعداد بازدید امروز : 7,711
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/02