امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • رضا صالحی امیری: سال 98 با شعار انسجام و وفاق درونی به سمت قله های موفقت می رویم

   رضا صالحی امیری: سال 98 با شعار انسجام و وفاق درونی به سمت قله های موفقت می رویم

   رییس کمیته ملی المپیک در جلسه مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با دکتر سلطانی فر گفت: باور داریم اخلاق هدف غایی در ورزش است و کسب مدال های قهرمانی بستری برای رسیدن به این هدف است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری صحبت های خود در این نشست را چنین آغاز کرد: در سال ۹۷ با محوریت وزیر محترم ورزش و جوانان مثل یک خانواده بزرگ کنار هم بودیم و تلاش کردیم از نفسانیات و مسائل حاشیه ای پرهیز کنیم و تا با تزریق ارامش به ورزش به اهداف عالیه برسیم.
   رییس کمیته ملی المپیک ادامه داد: باور داریم ورزش یک خانواده بزرگ است و هر خانواده یک پدر دارد که دکتر سلطانی فر است و سایر اعضای خانواده باید در کنار هم هر کدام سهمی و مشارکتی را به عهده بگیرند. همه یک هدف مشترک داریم و برای رسیدن به این هدف همه باید نقدپذیر و دارای شفافیت در رفتار و کردار و عمل باشیم.
   وی افزود: باور داریم اخلاق هدف غایی در ورزش است و کسب مدال های قهرمانی بستری برای رسیدن به این هدف است. هدف متعالی ما فرهنگی و اجتماعی کردن ورزش و ایجاد تصویر نشاط ملی در جامعه از طریق ورزش است.
   صالحی امیری تاکید کرد: سال درخشانی برای ورزش ایران در رویدادهای مختلف بود و اگر درخششی بود همه پیروز شدیم و هر جا هم ناکامی بود همه مقصر بودیم. از دکتر سلطانی فر درس گرفتم با صبر و تحمل به مسائل نگاه کنم. ما کمیته ملی المپیک را به نهادی برای تقابل با وزارت ورزش تبدیل نکردیم که خلاف اخلاق و اصول مدیریتی لست و سعی کردیم یک همراه خوب باشیم.
   رییس کمیته ملی المپیک در پایان گفت: در سال ۹۸ با شعار انسجام و وفاق درونی به سمت درخشش بیشتر در رویدادهای بین المللی حرکت می کنیم و المپیک ۲۰۲۰ را با قدرت نشانه گرفته ایم. آقای خسروی وفا و مجموعه کمیته ملی پارالمپیک همراه و همنوا با ما حرکت کردند و باید این مجموعه بیش از پیش دیده و به آنها توجه شود. سرمایه های ورزش ایران همه در این سالن جمع هستند و بابت این سرمایه های ملی باید شکر نعمت کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,359,465
تعداد بازدید امروز : 8,933
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03