امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • داورزنی: دستگاه ورزش در خصوص اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان جزو اولین‌ها بود

   داورزنی: دستگاه ورزش در خصوص اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان جزو اولین‌ها بود

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: دستگاه ورزش در خصوص اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان جزو اولین‌ها بود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی در آخرین نشست مشترک روسای فدراسیون‌های ورزشی با وزیر و معاونان وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۷ اظهار داشت: از همه فدراسیون‌های ورزشی کشور که بار اصلی ورزش را به دوش می‌کشند و با تمام مشکلات اقتصادی و تحریم‌ها ناعادلانه در میادین مختلف آسیایی و جهانی برای ایران افتخار آفریدند تشکر می‌کنم.
   وی افزود: اگر اتفاق خوبی در کشور رقم می‌خورد و دل مردم شاد می‌شود در داخل فدراسیونها و با زحمات آنها رقم می‌خورد و ارزیابی ورزش کشور در بخش قهرمانی ارزیابی فدراسیونهاست. اگر خوب کار کرده باشیم ارزیابی مردم خوب است و اگر بد کار کرده باشیم مردم ناراضی هستند. دستگاه ورزش کشور در خصوص اجرای قانون منع به کار گیری بازنشستگان جزو اولین دستگاه های کشور بود.
   داورزنی عنوان کرد: هرچند که خیلی نظر مثبتی به اجرای این قانون در ورزش نداشتیم اما به دلیل این که قانون به ما تکلیف کرده بود به سرعت آن را اجرا کردیم و بلافاصله برای ۱۰ فدراسیون که مشمول این قانون می‌شدند سرپرست انتخاب کردیم و انتخابات آنها نیز در حال انجام است. در یک هفته اخیر انتخابات ۵ فدراسیون برگزار شده و به زودی انتخابات ۵ فدراسیون دیگر نیز برگزار می شود تا سال آینده ثبات خوبی در فدراسیونهای ورزشی داشته باشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,286
تعداد بازدید امروز : 7,754
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03