امروز : جمعه 03 خرداد 1398
   
  • در جلسه مشترک روسای فدراسیون ها با وزیر ورزش و جوانان

   ژاله فرامرزیان: تا کنون ۱۶۲ میلیارد تومان به فدراسیون های ورزشی پرداختی داشتیم

   ژاله فرامرزیان: تا کنون ۱۶۲ میلیارد تومان به فدراسیون های ورزشی پرداختی داشتیم

   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در حلسه مشترک روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان گفت: شناسه هیات های ورزشی باید تا پایان سال مالی ثبت شود تا سال آینده کل کمک های واریزی به آنها بر اساس شناسه باشد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ژاله فرامرزیان در ابتدای صحبت هایش در این جلسه ضمن تشکر از همکاری بسیار خوب کلیه فدراسیون ها در سال گذشته گفت: انتطار داریم گزارش خزانه دارها از منابع و اقدامات سال ۹۷ به تناسب تفکیک موضوعی از طرف فدراسیون ها برای ما ارسال شود تا برای سال ۹۸ برنامه ها مبتنی بر گزارشات مالی باشد.
   معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: یکی از موضوعات مهم از ابتدای سال ۹۷ بحث حسابرسی تعهدی بود که خوشبختانه بسیاری از فدراسیون های ورزشی انجام دادند و امیدواریم از شروع سال بعد همه فدراسیون ها آن را انجام دهند چرا که در غیر این صورت امکان پرداخت را نداریم.
   وی افزود: در خصوص بحث اتوماسیون اداری باید از فدراسیون ها تشکر کنم که همکاری لازم را کردند و فقط یکی دو فدراسیون مشکلات کوچکی در این خصوص دارند که امیدواریم برطرف شود تا هماهنگی کامل و اتصال مالی اداری بین ما و آنها باشد.
   معاون وزیر ورزش تصریح کرد: شناسه هیات های ورزشی باید تا پایان سال مالی (پایان فروردین) ثبت شود تا سال آینده کل کمک های واریزی به آنها بر اساس شناسه باشد و همه منابع قابلیت رصد داشته باشد.
   فرامرزیان در پایان گفت: تا کنون ۱۶۲ میلیارد تومان به فدراسیون های ورزشی پرداختی داشتیم در حالی که کل تعهداتمان ۱۵۳ میلیارد بوده و در روزهای باقیمانده سعی می کنیم ۵ میلیارد باقی مانده از کمک به هیات های ورزشی را پرداخت کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,358,663
تعداد بازدید امروز : 8,131
تعداد بازدید دیروز : 17,813
آخرین به روزرسانی : 1398/03/03