امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • آیت الله صدیقی در مراسم عید ولادت حضرت علی (ع) در وزارت ورزش و جوانان :

   ورزشکاری که به مصاف حریف رژیم صهیونیستی نمی رود ، کار برای خدا انجام داده است / ورزشکاران علوی تربیت کنید

   ورزشکاری که به مصاف حریف رژیم صهیونیستی نمی رود ، کار برای خدا انجام داده است / ورزشکاران علوی تربیت کنید

   آیت الله صدیقی کار برای خدا را یک أصل در زندگی دانست و با ابراز خرسندی از اقدام ورزشکاران ایرانی در عدم رویارویی با حریفان رژیم صهیونیستی ، این اقدام را خداپسندانه توصیف کرد .   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، در مراسمی که به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد ؛
   آیت الله کاظم صدیقی خطیب نماز جمعه تهران بنا به دعوت دکتر سلطانی فر ،دقایقی پیرامون ابعاد مختلف شخصیتی حضرت علی (ع) سخنرانی کرد و به تبیین مبارزه امام اول شیعیان جهان و عمربن عبدود در جنگ خندق پرداخت و وجوه مختلف پهلوانی ، شجاعت ، دلیری و تقوای حضرت علی (ع)را مورد بررسی قرار داد .

   دبیرکل بنیاد بین المللی الغدیر در بخشی از سخنانش نیت خدایی را لازمه موفقیت در کارها بر شمرد و با تاکید بر اهمیت کار خدایی در بین مردم و مسئولین ، عدم رویارویی ورزشکاران با حریفانی از رژیم صهیونیستی را کار برای خدا دانست و از ورزشکاران برای این اقدام خداپسندانه به نیکی یاد کرد .

   رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر حضور ورزشکاران با اخلاق و مزین به فضائل نیکو را یک ارزش وإلا دانست و تاکید کرد : همچنان باید ورزشکارانی با روحیه علوی پرورش یابند که با نماز اول وقت و اعمال جوانمردانه مصداق بارز جوانمردی و پهلوانی در مسیر مولایمان حضرت علی (ع) باشند .


   در این مراسم حکم <<ریاست نمایندگی بنیاد بین المللی الغدیر در وزارت ورزش و جوانان>> ، از سوی آیت الله صدیقی دبیرکل این بنیاد به دکتر سلطانی فر اهدا شد .


   همچنین سید عبدالحمید احمدی به عنوان دبیر اجرایی بنیاد بین المللی الغدیر در وزارت ورزش و جوانان و محمد جعفر سطوتی هم به عنوان ..........منصوب شد

   نماز جماعت امروز ظهر و عصر در وزارت ورزش و جوانان به امامت آین الله صدیقی اقامه شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,263
تعداد بازدید امروز : 3,027
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28