امروز : دوشنبه 03 تیر 1398
   
  • ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و پنجمین نشست شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز

   ناجی: جلسات ستاد ساماندهی باید نتایج محسوسی برای جوانان داشته باشد / مهمترین راه توجه به سلامت جامعه، توسعه و همگانی کردن ورزش است

   ناجی: جلسات ستاد ساماندهی باید نتایج محسوسی برای جوانان داشته باشد / مهمترین راه توجه به سلامت جامعه، توسعه و همگانی کردن ورزش است

   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان این که " جلسات ستاد ساماندهی باید نتایج محسوسی برای جوانان داشته باشد " گفت: مهمترین راه توجه به سلامت جامعه، توسعه و همگانی کردن ورزش است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ دکتر ناجی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز باحضور در ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان و پنجمین نشست شورای ورزش و شورای ورزش همگانی استان البرز اظهار کرد: حوزه جوانان نیازمند توجه جدی تری است و می بایست در این عرصه هدف گذاری مطلوب صورت گیرد.
   وی افزود: جلسات ستاد ساماندهی باید نتایج محسوسی برای جوانان داشته باشد و در عرصه ی عمل اثرات آن برای جوانان پدیدار شود.
   ناجی با بیان این که "حوزه جوانان عرصه ای پر حجم و نیازمند کار زیاد است" عنوان کرد: تمام دستگاهها باید در زمینه جوانان برنامه داشته باشند.
   وی موفقیت های ورزش استان البرز را قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: تلاشهای صورت گرفته در ورزش البرز قابل تقدیر است.
   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز تاکید کرد: نباید در حوزه ورزش کم کاری صورت گیرد چرا که با سلامت جامعه در ارتباط است.
   وی با بیان این که " تمام دستگاهها موظفند به توسعه ورزش استان کمک کنند " تصریح کرد: مهمترین راه توجه به سلامت جامعه، توسعه و همگانی کردن ورزش است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,071,410
تعداد بازدید امروز : 17,235
تعداد بازدید دیروز : 21,860
آخرین به روزرسانی : 1398/04/03