امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • درخشان:اعضای جدید هیات مدیره میتوانند منشا خدمات خیر باشند

   درخشان:اعضای جدید هیات مدیره میتوانند منشا خدمات خیر باشند

   حمید درخشان پیشکسوت تیم‌پرسپولیس اظهار داشت : امیدواریم‌ با کمک اعضای جدید هیات مدیره، تیم بزرگ‌ سرخپوشان پایتخت بتواند بیش از پیش در مسیر موفقیت قرار بگیرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و‌جوانان،حمید درخشان افزود : پیش از هر چیز به اعضای جدید هیات مدیره تبریک می گویم و امیدوارم‌حضور آنها منشا خدمات خیر باشد.
   او با بیان این موضوع که این جایگاه،چنانچه در مسیر خدمت قرار بگیرد و زمینه موفقیتهای باشگاه را مهیا کند دارای اهمیت می شود، ادامه داد: پرسپولیس تیمی بزرگ است و حایگاه بسیار بالایی داردو مردم انتظار دارند، مسولانی که در مسند هدایت این تیم قرار می گیرند در بخش های مختلف به کمک این تیم بیایند و‌مشکلاتش را رفع کنند.
   او‌گفت : عملکرد خوب هیات مدیره علاوه براینکه این تیم را منتفع می کند بلکه کمک می کند تا کارنامه خوبی از این اعضا در تاریخ باشگاه پرسپولیس باقی بماند‌.
   درخشان در ادامه با محق دانستن حق اعتراض از سوی طرفداران این تیم توصیه کرد: علاقمندان میلیونی تیم پرسپولیس شکیبا باشند و‌با قرار گرفتن در کنار پرسپولیس ، به تغییرات مثبت در این تیم کمک کنند.
   او در پایان ، سال نو‌ را تبریک‌گفت و ارزو‌کرد سال جدید‌،سال فتح سکوهای قهرمانی توسط ورزشکاران‌کشورمان ،به‌ویژه تیم های فوتبالی که قرار است برای کشورمان در اسیا به میدان بروند،باشد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,539
تعداد بازدید امروز : 9,163
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27