امروز : دوشنبه 27 خرداد 1398
   
  • در پی وقوع سیل در استان گلستان

   اطلاعیه سازمان بسیج ورزشکاران لرستان در پی وقوع سیل در استان های گلستان و مازندران

   اطلاعیه سازمان بسیج ورزشکاران لرستان در پی وقوع سیل در استان های گلستان و مازندران

   سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در پی وقوع سیل در دو استان گلستان و مازندران اطلاعیه ای صادر و از جامعه ورزش لرستان خواست به سیل زدگان کمک کنند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان ، در چند روز اخیر سیل در دو استان گلستان و مازندران اتفاق افتاده که در پی آن بسیج ورزشکاران لرستان ضمن تبریک سال نو ، اطلاعیه ای صادر و از ورزشکاران خواست به سیل زدگان کمک کنند ، در متن این اطلاعیه آمده است :
   رهبر معظم انقلاب فرمودند : " همه وظیفه داریم به کمک سیل زدگان در همه استانهای کشور بشتابیم. "
   سیل ویرانگر به منازل مسکونی و بخشهای مختلف این دو استان خسارت زیادی وارد کرده است ، به طوری که روند زندگی مختل شده و شهرها و روستا های این دو استان را با مشکلات فراوانی مواجه ساخته و مردم را از همه لحاظ متضرر کرده است.
   در اینگونه موارد ، مردم با کمکهای نوع دوستانه خود به مردم سیل زده کمک می کنند تا بتوانند بخشی از مشکلات ایجاد شده و لطمات وارد شده را جبران کنند.
   مردم کشورمان ، نوع دوستی و وظیفه شناسی خود را در چنین شرایطی همیشه نشان داده اند و همیشه در کنار نیروهای امدادی و دستگاههای متولی به کمک مردم خسارت دیده شتافته اند.
   سازمان بسیج ورزشکاران سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان هم از جامعه ورزش لرستان خواست به کمک مردم خسارت دیده بشتابند و کمکهای خود را جهت انتقال به این استانها در شهرستانها به بسیج ورزشکاران شهرستانها و در استان به بسیج ورزشکاران استان تحویل دهند. و در جبران خسارات مردم سیل زده سهیم باشند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,899,780
تعداد بازدید امروز : 9,404
تعداد بازدید دیروز : 30,835
آخرین به روزرسانی : 1398/03/27