امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • دیدار نوروزی رییس فدراسیون فوتبال و وزیر ورزش و جوانان

   تاج : دکتر سلطانی فر تاکید کرد برنامه مهم فدراسیون باید حمایت کامل از تیم امید باشد / برنامه ما صعود به المپیک است

    تاج : دکتر سلطانی فر تاکید کرد برنامه مهم فدراسیون باید حمایت کامل از تیم امید باشد / برنامه ما صعود به المپیک است

   رییس فدراسیون فوتبال نخستین دیدارش در سال ۹۸ با دکتر سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان را مثبت ارزیابی کرد‌.   رییس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : در آغاز سال نو دیدار بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان داشتم و گزارشی درباره بازی های لیگ.،برنامه های توسعه ای فوتبال،وضعیت دو تیم استقلال و‌پرسپولیس،سفر تیم‌حقوقی فیفا به ایران خدمت ایشان ارایه کردم .

   تاج همچنین موضوع تیم امید را از اهم برنامه های این فدراسیون اعلام و بیان کرد در جلسه با آقای وزیر موضوع این‌تیم نیز به بررسی گذاشته شد و تاکید آقای سلطانی فر حمایت کامل از تیم امید ایران برای صعود به المپیک است

   رییس فدراسیون فوتبال افزود: تیم امید در شرایط خوبی قرار دارد اما،تیم عراق هم به عنوان تیم چهارم المپیک وتیم نخست اسیا ،حریف بسیارقدرتمندی برای ایران است و باید این موضوع در نظر گرفته شود.

   او‌گفت : بااین وجود برای ارتقا جایگاه ایران برنامه ریزی لازم و هماهنگی بیشتری صورت بگیرد.خوشبختانه تا دیماه وقت داریم و می توانیم مشکلات را رفع کنیم.

   مهدی تاج تاکید کرد باید سزاوارانه تیم امید را بالا بیاوریم وباید از این مرحله بالا برویم و رفتن به المپیک یک خواست مهم در تیم و فدراسیون و انتظار مردم است و راهی بجز این نداریم
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,264
تعداد بازدید امروز : 21,241
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02