امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان قم خبرداد:

   اسکان بیش از 17 هزار مسافر نوروزی توسط اداره کل ورزش وجوانان استان

   اسکان بیش از 17 هزار مسافر نوروزی توسط اداره کل ورزش وجوانان استان

   مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفـت: در تعطیلات نوروزی، اداره کل ورزش وجوانان استان قم میزبان بیش از 17 هزار نفر مسافر در سالن های ورزشی و خوابگاه مرحوم سلطانی نژاد بود.   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم عنوان کرد: با توجه به تاکید دکتر سلطانی فر وزیر وزرش و جوانان و پیگیری حوزه امور استانهای وزارت مطبوع ، بیش از 20 فضای ورزشی در اختیار ستاد تسهیلات زائرین استان قم قرار گرفته است.

   وی گفت : با توجه به بارندگی های اخیر کشور در راستای رفاه حال مسافرین نوروزی تا کنون 8 سالن ورزشی و یک خوابگاه در اختیار زائرین و مسافرین نوروزی قرار گرفته که این تعداد اماکن میزبانی بیش از 17 هزار نفر را فراهم آورده است.

   مدیرکل ورزش وجوانان استان قم از نظارت دقیق مدیریت و پرسنل این اداره کل بر نحوه خدمات دهی این اماکن تا پایان تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت: پرسنل این اداره کل جهت خدمت رسانی تمام وقت به مسافرین نوروزی از آمادگی کامل برخوردار هستند.

   منعم افزود : مجتمع خدمات رفاهی اداره کل ورزش و جوانان استان قم واقع در عوارضی قم تهران مکان مناسب و مفرحی جهت توقف و استراحت مسافرین بوده که مجهز به تجهیزات ورزشی نیز شده است.

   گفتنی است رسول منعم بهمراه معاونین و مسئولین واحدهای تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان از اماکن پیش بینی شده بازدید و نسبت به رفع نواقص و مشکلات موجود اقدام عاجل را خواستار شد .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,096
تعداد بازدید امروز : 2,860
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28