امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • سفر رئیس و نایب رئیس فدراسیون در معیت معاون وزیر ورزش به مناطق سیل زده

   صیدانلو : در راستای کمک رسانی به مردم از همه ظرفیت ها استفاده می کنیم

   صیدانلو : در راستای کمک رسانی به مردم از همه ظرفیت ها استفاده می کنیم

   رئیس و نایب رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به همراه روسای چند فدراسیون ورزشی دیگر در معیت معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مناطق سیل زده غرب و جنوب کشور حضور پیدا کردند.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این سفر محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش با همراهی محمود صیدانلو و حبیب مرادی ، رئیس و نایب رئیس فدراسیون‌ موتورسواری و اتومبیلرانی و روسای فدراسیون های کوهنوردی، قایقرانی، پزشکی ورزشی،نجات غریق و مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع فدراسیون های ورزشی با حضور در مناطق غرب و جنوب کشور از نزدیک در جریان مشکلات و آخرین وضعیت هموطنان سیل زده در استان های لرستان وخوزستان قرار گرفتند . محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در همین ارتباط اعلام داشت : از روز نخست این اتفاق تلخ فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با کمک هیات های استانی در محل های وقوع سیل و هیات های استان های همجوار با ارسال تجهیزات لجستیکی مثل ماشین های آفرود و موتوری و جمع آوری کمک های جنسی و نقدی به کمک سیل زدگان شتافت . وی افزود : فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در راستای کمک رسانی به مردم و هموطنان سیل زده از همه ظرفیت های خود استفاده خواهد کرد .

   محمد رضا داورزنی نیز پس از بازدید مناطق سیل زده لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به حجم زیاد بارندگی‌هایی که در آغاز سال جدید اتفاق افتاد و ۲۵ استان کشور درگیر سیل شد ، وزارت ورزش هزار سالن خود را در اختیار ستاد بحران استان‌ها قرارداد تا هموطنانمان را در این اماکن اسکان دهند.

   معاون توسعه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: امروز به اتفاق روسای فدراسیون‌های قایقرانی، پزشکی، نجات‌غریق، کوه‌نوردی و اتومبیلرانی در شهرستان پل‌دختر حاضر شدیم تا هر کاری از دستمان برمی‌آید برای مردم سیل‌زده استان لرستان انجام دهیم​ ، همچنین سازمان‌های مردم‌نهاد و هیئت‌های ورزشی را از سایر استان‌های کشور بسیج کرده‌ایم تا به کمک استان‌های سیل‌زده بشتابند تا هر چه زودتر مردم به شرایط عادی برگردند.
   وی تاکید کرد تا زمانی که نیاز باشد ، ورزشکاران ما در کنار مردم سیل‌زده می‌مانند و آن‌ها را یاری می‌کنند وی بیان داشت: آن گروهی که بیش از همه به کاهش آسیب‌های سیل در منطقه کمک کردند مردم بودند که با کمک‌های خود از سیل‌زدگان حمایت کردند.​

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,200,788
تعداد بازدید امروز : 2,343
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22