امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • دکتر احمدی: 20 میلیارد تومان برای جبران خسارات سیل به اماکن ورزشی تامین شده است

   دکتر احمدی: 20 میلیارد تومان برای جبران خسارات سیل به اماکن ورزشی تامین شده است

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی ، گفت: وزارت ورزش و جوانان تا رفع مشکلات پیش آمده در مناطق سیل زده در کنار آنها خواهد بود و این حمایت‌ها ادامه‌ خواهد داشت.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر عبدالحمید احمدی که در حاشیه مراسم گلریزان جامعه ورزش به هموطنان سیل زده در ورزشگاه تختی سخن می گفت، اظهار داشت : درباره میزان خسارات وارد شده به اماکن ورزشی مناطق سیل زده، اظهار کرد: بر اساس اطلاعی که از چهار منطقه سیل زده لرستان، خوزستان، مازندران و گلستان که بیشترین آسیب را داشتند، برآورد ما از این چهار استان برای جبران خسارت‌های وارد شده به مجموعه‌های ورزشی ۶۶ میلیارد تومان است که تا به امروز بیش از ۲۰ میلیارد تومان از سوی وزارت ورزش و جوانان تامین اعتبار شده است و در اختیار مناطق سیل زده قرار گرفته شده است.
   وی در ادامه، خاطر نشان کرد: وزارت ورزش و جوانان تا رفع مشکلات پیش آمده در مناطق سیل زده در کنار آنها خواهد بود و این حمایت‌ها ادامه‌ خواهد داشت. وزارت ورزش و جوانان سعی دارد با تمام توان در کنار هموطنان سیل زده باشد و در جهت رفع نیازهای آنها پیش قدم خواهد بود تا بتوانیم میزان خسارت و آسیب‌های وارد شده به ویژه‌ اماکن ورزشی را ترمیم و بازسازی کنیم تا شرایط به وضعیت عادی باز گردد.
   .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,479,196
تعداد بازدید امروز : 6,078
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03