امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • با حضور رئیس آکادمی ملی المپیک برگزار شد؛

   نخستین جلسه کارگروه تاریخ شفاهی ورزش در سال98

   نخستین جلسه کارگروه تاریخ شفاهی ورزش در سال98

   صبح امروز نهمین جلسه کارگروه تاریخ شفاهی ورزش با موضوع "تعیین محتوا برای موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک" در محل آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از تشکیل شورای سیاست‌گذاری تاریخ شفاهی ورزش ایران در کمیته ملی المپیک که با حمایت و همکاری وزارت ورزش و جوانان همراه بود، این شورا با تکیه بر پتانسیل موجود در تاریخ ورزش ایران و همچنین قابلیت برنامه‌سازی رسانه‌ای و کاربرد شبکه‌های مجازی در ایران، اقدام به جمع‌آوری اسناد و اطلاعات تاریخ ورزش ایران کرد.
   در همین راستا صبح امروز اعضای شورای سیاست گذاری تاریخ شفاهی ورزش با حضور رئیس آکادمی ملی المپیک با تشکیل کارگروه تخصصی به منظور "تعیین محتوا برای موزه ملی ورزش المپیک و پارالمپیک" جلسه ای تشکیل دادند و اعضاء در خصوص تعیین اسامی 1. "مدال آوران المپیک و پارالمپیک" 2. "نام آوران ورزش کشور" 3. "تعیین اسامی مشاهیر و افراد موثر در ورزش کشور" 4. "تعیین اسامی چهره های دوران معاصر ورزش کشور" به بحث و تبادل نظر پرداخته و نقطه نظرات خود را در جهت پیشبرد اهداف موزه ارائه کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,479,919
تعداد بازدید امروز : 6,801
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03