امروز : یکشنبه 28 مهر 1398
   
  • در حاشیه نشست ستاد عالی بازی های المپیک

   غلامرضا نوروزی: ورزشکاران المپیکی لحظه به لحظه رصد می شوند

   غلامرضا نوروزی: ورزشکاران المپیکی لحظه به لحظه رصد می شوند

   رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در نشست ستاد عالی بازی های المپیک که صبح امروز به ریاست دکتر سلطانی فر در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد گف: تمرکز ویژه ای روی سلامت ورزشکاران المپیکی کشورمان داریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکترغلامرضا نوروزی پس از پایان این نشست ضمن ابراز امیدواری از بهبود روند درمان سهراب مرادی گفت: سهراب از ورزشکاران شانس مدال کشورمان در المپیک 2020 است و با دستور وزیر ورزش و جوانان به صورت ویژه پیگیر وضعیت سلامت او هستیم.
   رییس فدراسیون پزشکی ورزشی ادامه داد: پس از اعزام سهراب مرادی به آلمان گزارش کاملی از روند بهبود سلامت او تنظیم کردیم و خوشبختانه وضعیت مساعد است و طبق برنامه پیش خواهیم رفت تا در بهترین شرایط جسمی و روحی برای المپیک قرار گیرد.
   وی در خصوص وضعیت سایر ورزشکاران کشورمان برای المپیک 2020 گفت: تمرکز خاصی روی ورزشکاران شانس کسب سهمیه و مدال برای بازی های توکیو کرده ایم و به صورت منظم آنها را رصد می کنیم. ماهیانه وضعیت سلامت جسمی، روحی و همچنین دوپینگ ورزشکاران بررسی و گزارشات به روز رسانی می شود تا از هیچ شخصی غافل نمانیم.
   نوروزی در پایان تاکید کرد: اگرچه که سلامت تمام ورزشکاران کشور تحت نظر این فدراسیون است اما واضح است آنهایی که شانس بالایی برای کسب سهمیه المپیک و حتی مدال دارند به طور خاص تا زمان آغاز بازی ها رصد خواهند شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,733,642
تعداد بازدید امروز : 13,733
تعداد بازدید دیروز : 14,893
آخرین به روزرسانی : 1398/07/28