امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • جلسه روسای فدراسیون های ورزشی با وزیر ورزش و جوانان

   دکتر احمدی: خانواده بزرگ‌ورزش در امر امداد رسانی به سیل زدگان ،حضور موثر و‌پررنگ داشتند/فدراسیونها برنامه های همگانی خود در سال ۹۸ را باهدف رونق بخشی به این حوزه اعلام کنند

   دکتر احمدی: خانواده بزرگ‌ورزش در امر امداد رسانی به سیل زدگان ،حضور موثر و‌پررنگ داشتند/فدراسیونها برنامه های همگانی خود در سال ۹۸ را باهدف رونق بخشی به این حوزه اعلام کنند

   معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: خانواده بزرگ‌ ورزش در امر امداد رسانی به آسیب دیدگان از سیل انگونه که انتظار عمومی بود حضوری موثر داشتند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ،دکتر عبدالحمید احمدی که جلسه روسای فدراسیونهای ورزشی با وزیر ورزش و‌جوانان سحن می گفت ضمن قدر شناسی از جامعه ورزش به خاطر حضور پررنگ در موضوع امداد رسانی به آسیب دیدگان از سیل ،عملکرد انها موثر دانست و‌
   افزود : فدراسبونها ،هیاتها وقهرمانان ورزشی در این اتفاق ناگوار مورد انتظار جامعه ظاهر شدند.

   او در این باره توضیحاتی را در خصوص نحوه امداد رسانی ارائه کرد و افزود : از همان ابتدای وقوع سیل ،با دستور وزیر ورزش و‌جوانان تمامی مدیران کل استانها فعال شدند و تمامی اماکن ورزشی را در اختیار ستاد بحران قرار دادند و اسیب دیدگان از سیل در این اماکن اسکان داده شدند.

   معاون وزیر ادامه داد: بیش از یک هزار و صد مکان ورزشی براب این منظور اختصاص داده شد وضمن اینکه حضور پررنگ پنج فدراسیون قایقرانی، کوهنوردی، اتومبیلرانی ، نجات غریق و پزشکی ورزشی در امر امداد رسانی نقش موثری ایفا کردند.

   او در ادامه برپایی بیش از ۳۰۰ برنامه گلریزان ادارات کل سمن ها و‌باشگاههای ورزشی ،راه انداری موکب پخت غذای گرم‌،بسیج دو‌هزار سمن برای کمک به سیل زده ها به مناسبت هفته جوان و اختصاص برنامه های هفته برنامه های هفته جوان توسط معاونت جوانان وزارت به اسیب دیدگان از سیل را جمله برنامه های حمایتی این وزارتخانه عنوان کرد.

   دکتر احمدی همچنین به سفرهای وزیر ورزش و‌جوانان به مناطق سیل زده و بازدیدهای معاونین ومدیران کل ستادی در طول امدادرسانی را از دیگر اقدامات بسیار مثبت در امر امداد رسانی توصیف کرد.

   او گفت: امروز هم پیش از اکران عمومی فیلم تختی برنامه و‌مراسم کوتاهی با کمک حلال اهمر خواهیم داشت تا کمک های مردمی و جامعه ورزش برای سیل زدگان را جمع کنیم.


   معاون فرهنگی و‌توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به اهمیت توسعه ورزس همگانی از روسای فدراسیونها حاضر در جلسه خواست تا برنامه های خود را برای رونق بخشی به این حوزه ارایه کنند.
   وی اضافه کرد : در نظر داریم در سال ۹۸نگاه ویژه تری به این توسعه ورزش همگانی داشته باشیم .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,402,412
تعداد بازدید امروز : 16,073
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30