امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • دکتر صالحی امیری: سال ۹۷ را با کمک مجموعه ی ورزش باعزت پشت سر گذاشتیم/موزه ورزش متعلق به تمام جامعه ورزش است /جامعه ورزش در موضوع سیل به از عهده مسوولیت اجتماعی شان به خوبی برآمدند

   دکتر صالحی امیری: سال ۹۷ را با کمک مجموعه ی ورزش باعزت پشت سر گذاشتیم/موزه ورزش متعلق به تمام جامعه ورزش است /جامعه ورزش در موضوع سیل به از عهده مسوولیت اجتماعی شان به خوبی برآمدند

   رییس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه سال ۹۷ با عزت و سرافرازی پشت سر گذاشتیم اظهار داشت آن چیزی که درسال گذشته اتفاق افتاد حاصل تلاش همه روسای فدراسیون‌ها و مجموعه ورزش کشور بود.


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکتر صالحی امیری با اشاره به موفقیتهای سال گذشته ، دستاوردهای کسب شده را حاصل تلاش های فدراسیونها و مجموعه‌ورزش عنوان کرد.

   او در ادامه با بیان اینکه امسال بیشتر از سال قبل به وفاق و انسجام نیاز داریم گفت: همه ما پذیرفته ایم که تحت مدیریت یک نفر که همان دکتر سلطانی فر است کار کرده و برای موفقیت ورزش تلاش می کنیم.

   رییس کمیته ملی المپیک با تاکید بر این موضوع که موفقیت در ورزش فقط به یک رشته تعلق ندارد اظهار داشت : اگر موفقیتی در رشته های مختلف ورزشی کسب شده به همه ورزش تعلق دارد.

   وی در بخش دیگری از سخنانش به حضور موثر جامعه ورزش در امر امداد رسانی اشاره کرد و‌توضیح داد:اتفاق مهمی که امسال افتاد مسئولیت اجتماعی بود که جامعه ورزش به خوبی از عهده آن برآمد.

   دکتر صالحی امیری افزود:دو طبقه سلبریتی‌ها یعنی قهرمانان و هنرمندان همیشه در بحث مسئولیت اجتماعی پرچم‌دار هستند و باید این مسئله به صورت همیشگی ودر جامعه نهادینه شود.

   او با تاکید بر ایجاد شرایط مناسب برای اینکه همواره جامعه ورزش در بخش های امداد رسانی و‌مسائل اجتماعی ورود کند اظهار داشت:بهتر است که مسئولیت اجتماعی به ساختار اجتماعی در جامعه ورزش و دیگر حوزه ها تبدیل شود.

   رییس کمیته ملی المپیک بیان کرد:در خود فدراسیون‌ها باید کار فرهنگی در سال ۹۸ به شکل سازمان یافته و شکل بهتری انجام شود.

   او در این باره گفت: کار فرهنگی به معنای چسباندن پوستر نیست بلکه ترویج فرهنگ بین ورزشکاران است. به عنوان مثال هر رشته‌ای مانند فوتبال می تواند یک نوع تبلیغ و رفتا فرهنگی در جامعه ایجاد کند.

   دکتر صالحی امیری همچنین فعالیتهای کمیسیون فرهنگی را مورد توجه قرار دادو افزود: تعامل فدراسیونها با این حوزه در کمیته ملی المپیک را مورد تاکید قرارداد.

   وی در خصوص موزه ورزش نیز افزود: این بخش تخصصی که با همت وزیر ورزش و همچنین فدراسیون‌ها و قهرمانان راه اندازی شده متعلق به همه جامعه ورزش است. زیبایی موزه به این است که آن را پربار کنیم و باید فدراسیون‌ها در این خصوص تلاش بیشتری به کار بگیرند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,402,681
تعداد بازدید امروز : 16,342
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30