امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • دکتر صالحی امیری در مراسم حمایت از جامعه ورزش برای هموطنان سیل‌زده؛

   کمک به مناطق سیل‌زده نشان از انسجام ملی است/ کمک به مناطق سیل زده تداوم خواهد یافت

   کمک به مناطق سیل‌زده نشان از انسجام ملی است/ کمک به مناطق سیل زده تداوم خواهد یافت

   رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم حمایت جامعه ورزش از هموطنان سیل‌زده گفت: کمک‌هایی که تا امروز به مناطق سیل‌زده انجام شده نشان از انسجام و حرکت ملی است و جامعه ورزش سعی کرد‌ه در کنار مردم سیل‌زده باشد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دکترر سیدرضا صالحی امیری در حاشیه مراسم حمایت قهرمانان، هنرمندان و ورزشکاران از هموطنان سیل‌زده که روز گذشته
   در کتابخانه جندی شاپور بازار بزرگ ایران برگزار شد، درباره این مراسم و اکران فیلم تختی بعد از این مراسم اظهار داشت: این روزها که هموطنان سیل‌زده در شرایط سخت قرار دارند، وجامعه ورزش سعی در تسکین الام انهاست که این اقدام ارزشمند، قابل تحسین است.

   او با بیان اینکه این مراسم به همت وزارت ورزش، هلال‌احمر و کمیته ملی المپیک برگزار شد بیان کرد: سعی می کنیم‌ چنین مراسمی همواره تداوم داشته باشد.

   دکتر صالحی امیری در بخش دیگری از سخنانش برگزاری مراسم  گلریزان را نشان از انسجام جامعه ورزش، هنرمندان و مردم دانست و در ادامه عملکرد رسانه‌ها و رسانه ملی در انعکاس این اقدامات را عملکرد موفقی توصیف کرد.

   وی در ادامه با بیان این نکته که چنانچه ایران دچار بحران شودایرانی دچار بحران می شود تاکید کرد که در شرایط حساس، همه باید در کمک‌رسانی سهیم باشیم.

   رییس کمیته ملی المپیک در ادامه سخنانش این نکته را بیان کرد که ورزشکاران همیشه ثابت کرده‌اند در کنار مردم هستند اظهار داشت : انها همیشه آنچه در توان داشته ان در اختیار مردم سیل‌زده قرار داده اند و درحادثه ی سیل نیز سعی کرده‌اند حامی مردم سیل‌زده باشند و در حد توان خود به آنها کمک کنند.

   وی همچنین به تشکیل ستادی در وزارت ورزش وجوانان اشاره کرد و یاداور شد که دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به عنوان مسوول کمک‌های جامعه ورزش از سراسر کشور را مدیریت و در اختیار هلال‌احمر قرار داده تا به مناطق سیل‌زده ارسال شود.

   دکتر صالحی امیری در ادامه سخنانش همچنین درباره اکران فیلم تختی گفت: این ورزشکار یک اسطوره بود و مرام و معرفت او برای جامعه ورزش ثابت شده است.

   وی افزود:امروز به بهانه اکران این فیلم، این مراسم را برگزار کردیم تا بتوانیم کمک هایی که در این مراسم جمع‌آوری می‌شود در اختیار مردم سیل‌زده قرار دهیم.

   رییس کمیته ملی المپیک همچنین اظهار داشت : کمک‌هایی که به مناطق سیل‌زده ارسال شده نشان از انسجام و حرکت ملی است و جامعه ورزش تا به امروز سعی کرده‌ در کنار مردم سیل‌زده قرار بگیرد.

   او اضافه کرد : ما نیز تلاش می کنیم از تمام قهرمانان و ورزشکارانی که تا به امروز حامی مردم سیل‌زده بودند تقدیر کنیم‌

   دکترصالحی امیری با تاکید بر تداوم روند امداد رسانی به مناطق سیل زده اظهار داشت : تلاش خواهیم کرد همراه ورزشکاران در کنار مردم سیل‌زده باشیم تا شرایط به وضعیت عادی بازگردد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,065
تعداد بازدید امروز : 2,621
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28