امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • محمد مهدی تندگویان در نشست صمیمی با سازمان های مردم نهاد شهرستان جم ؛

   انتظارمان از جوانان این است که دولت یار باشند

   انتظارمان از جوانان این است که دولت یار باشند

   معاون امور جوانان نقش جوانان در حمایت از دولت را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد : قطعا مطالبه گری جوانان حق آنهاست اما انتظار داریم در کنار مطالبات پیشنهاد هم بدهند و از همه مهمتر به عنوان دولت یار حامی دولت باشند .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد مهدی تندگویان در نشست صمیمی با سازمان های مردم نهاد شهرستان جم در خانه جوان انارستان با تبریک أعیاد شعبانیه و هفته جوان اظهار داشت : باید واقع گرایانه به موضوعات نگاه کنیم بطوریکه اکنون بر خلاف آن دوره ای که ما در سن جوانی قرار داشتیم ، توجه ویژه ای به جوانان صورت گرفته است ، قطعا ادعایی نداریم که همه مشکلات را حل کردیم اما اکنون ببینید خطاب رهبری معظم به جوانان است ، تغییر نگرش ها به جوانان است و قوانین در مجلس هم به سود جوانان بوده و دولت نیز در بدنه اجرایی از جوانان استفاده کرده است .
   وی با بیان اینکه در گذشته حرفی درباره سمن ها نبود ، تصریح کرد : واقعا کارهای بزرگی در حوزه جوانان صورت گرفته و بارها هم تاکید کرده ام که اگر ایران بخواهد نجات پیدا کند ، این جوانان هستند که می توانند همچون دوره جنگ ، نقش آفرینی ارزنده ای داشته باشند.
   معاون امور جوانان در بخش دیگری از سخنانش به احداث خانه های جوان در سراسر ایران اشاره کرد و استان بوشهر را استان سرامد در احداث خانه جوان دانست و خاطرنشان ساخت؛ در ابتدای فعالیت دولت ، فقط هفت خانه جوان در کشور داشتیم اما اکنون یکصد خانه جوان در سراسر ایران فعالیت می کند .
   تندگویان اعتبارات معاونت امور جوانان را در سال ٩٧ ، پنجاه میلیارد تومان دانست و تاکید کرد : با وجود منابع محدود کارهای بزرگی انجام شده و حتی فراتر از انتظارات اتفاقات خوبی را رقم زدیم .
   وی با بیان اینکه وظیفه وزارت ورزش و جوانان ، تولید اشتغال نیست اظهار داشت : اشتغال باید با هماهنگی دیگر وزارتخانه محقق شود اما با اینحال این وزارتخانه با پرداخت وأم بصورت مستقیم دو هزار شغل ایجاد کرده است .
   تندگویان ادامه داد: درخواست من از جوانان این است که فقط مطالبه گر نباشند هر چند مطالبات آنها مورد توجه قرار دارد اما معتقدم جوانان باید پیشنهاد هم بدهند و حتی دولت یار باشند و از اعتمادی که مردم به انها دارند در جهت کمک به دولت استفاده کنند .
   معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نقش سازمان های مردم نهاد جوانان را در کمک به سیل زدگان قابل توجه دانست و اظهار داشت : دولت بدون کمک جوانان نمی توانست سیل را مدیریت کند . جوانها در این مواقع حساس همچون جنگ بدون هیچ چشمداشتی وارد عرصه شده و موثر بوده اند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,598
تعداد بازدید امروز : 3,362
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28