امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • آغاز برنامه های هفته جوان درلرستان با گلریزان جامعه جوان؛

   مدیرکل ورزش وجوانان لرستان: هفته جوان امسال متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می شود/ جوانان وهیئت های ورزشی به صورت میدانی درحال کمک رسانی به سیل زدگان هستند

   مدیرکل ورزش وجوانان لرستان: هفته جوان امسال متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می شود/ جوانان وهیئت های ورزشی به صورت میدانی درحال کمک رسانی به سیل زدگان هستند

   علی یاور عزیزپورگفت:حضور جوانان در کمک به سیلزدگان خیرخواهانه و اقدامات آنها فرهنگ ساز جامعه است .

   به گزارش روابط عمومی ورزش وجونان لرستان؛روز سه شنبه برنامه های هفته جوان درلرستان با گلریزان جامعه جوان آغاز شد.
   دراین آیین مدیرکل ورزش و جوانان لرستان ضمن تبریک ولادت حضرت علی اکبر و هفته جوان گفت: به پیشنهاد سمن های جوانان استان سیلزده لرستان هفته جوان امسال متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می شود.
   عزیزپور افزود: به مقام عالی وزارت ورزش و جوانان پیشنهاددادیم منابع مالی که هرساله صرف برگزاری جشن ها و برنامه های جوانان می شود امسال این موارد صرف کمک به افراد و مناطق سیلزده شودکه خوشبختانه مورد پذیرش قرارگرفت و امروز شاهد این حرکت مبارک و خیرخواهانه در سراسر کشور هستیم.
   مدیرکل ورزش و جوانان لرستان ضمن تقدیراز جامعه بزرگ ورزش و جوانان کشور افزود: این نوع کمک سبب ایجاد همدلی و همبستگی بیشتر دربین مردم شد.
   اوبسته بندی و توزیع اقلام غذایی ، بهداشتی، وسایل گرمایشی و پخت روزانه بیش از ۲۰۰۰ پرس غذای گرم دربین سیلزدگان را اقدامات روتین جامعه بزرگ ورزش و جوان عنوان کرد ویادآورشد: در قالب گروه های جهادی نیز ورزشکاران هیاتهای ورزشی و جوانان بسیج شده اند و به صورت میدانی درحال کمک رسانی هستند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,542
تعداد بازدید امروز : 3,306
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28