امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • نماینده ولی فقیه و اما م جمعه سمنان:

   اخلاق علی اکبری باید درجوانان تجلی پیدا کند

   اخلاق علی اکبری باید درجوانان تجلی پیدا کند

   جمعی از جوانان به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با آیت ا... شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان دیدار کردند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ در روز سوم از هفته جوان، مصادف با ولادت حضرت علی اکبر (ع) جمعی از جوانان به همراه جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و جمعی از مسئولان اداره کل با آیت ا... شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان دیدار کردند.
   در ابتدای این جلسه، جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه، به ویژه میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، برنامه های اجرا شده در هفته جوان امسال را بی نظیر و متفاوت از سال های پیش توصیف کرد.
   وی اولویت اصلی برنامه های هفته جوان 98 را جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای سیل زدگان دانسته و گفت: بی شک استان سمنان و علی الخصوص جامعه ورزش از داشتن جوانان برومندی به خود می بالد و بنده آن را نشانی از توکل، همت و تلاش جوانان شایسته این استان می‌دانم و قطعا در آینده ای نه چندان دور با توانایی های که از جوانان استان سمنان سراغ دارم برای استان رتبه ی خوبی رقم خواهد خورد.
   در ادامه کوکبی، رئیس مجمع جوانان استان سمنان به نمایندگی از سمن های جوانان به بیان عملکرد سازمان های مردم نهاد در هفته جوان پرداخته و وجود خانه جوانان در سمنان که با همت اداره کل ورزش و جوانان برپا گشته است را فرصت مغتنمی برای جوانان جهت اجرا نمودن ایده ها و طرح های خلاقانه آنان دانست.
   آیت ا... شاهچراغینماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان ضمن تبریک ولات حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان گفت: خوشحالم که در خدمت جوانان استان سمنان هستم جامعه جوان یکی از امتیازات استان سمنان هست. جذب جوانان به ورزش و میادین ورزشی آنان را از بسیاری از انحرافات، خطرها و آسیبهای اجتماعی جامعه کنونی مصون نگه می دارد.
   خطیب جمعه سمنان گفت:من توصیه میکنم علی اکبری باشید ، هم از نظر ادب ،شجاعت، باطنی، اخلاقی و.... علی اکبر شهید برتر کربلاست.
   نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان با اشاره به این که رهبر معظم انقلاب اسلامی ارادت خاصی نسبت به جوانان این مرز وبوم داشتن گفت : تشکیل ستاد ساماندهی جوانان در شهرستان ها و استان در صورتی که جدی به آن پرداخته شود می تواند بخش مهمی از مشکلات جوانان را مرتفع سازد.
   در پایان آیت الله شاهچراغی، نماینده ولی فقیه در استان سمنان اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان برای ارتقای وضعیت جوانان استان را مثبت ارزیابی کرده و توصیه کرد این اقدامات باید با جدیت دنبال شده و روز به روز افزایش یابد.
   درپایان حسین کوکبی لوح یادبودی به نمایندگی جامعه جوانان به آیت ا... شاهچراغی تقدیم کرد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,386
تعداد بازدید امروز : 3,150
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28