امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • مدیرکل ورزش و جوانان استان قم عنوان کرد:

   بهره گیری از ظرفیت جوانان در استان قم/افزایش شاخص ها در حوزه جوانان

   بهره گیری از ظرفیت جوانان در استان قم/افزایش شاخص ها در حوزه جوانان

   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: با اقدامات انجام شده شاخص های حوزه جوانان از جمله وام ازدواج، تعداد سمن ها، افزایش میزان تسهیلات به سازمان های مردم نهاد و... افزایش یافته است.


   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قم، رسول منعم در جشن روز جوان و جشنواره حضرت علی اکبر(ع) که در ورزشگاه حیدریان قم برگزار شد گفت: برنامه ریزی های بسیار خوبی در راستای برگزاری جشن های روز جوان در استان قم انجام شد که از فعالیت های معاونت جوانان و همچنین سازمان های مردم نهاد استان در برگزاری این مراسم ها قدردانی می کنم.
   وی گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود و در بیانیه گام دوم انقلاب به موضوع جوانان و توجه به آنها تاکید بسزایی دارند و همه باید در برابر جوانان احساس مسئولیت کرده و از ظرفیت های جوانان به عنوان سرمایه های اصلی جامعه استفاده کنند.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: دولت نیز جوانان را سرمایه کشور دانسته و همواره در راستای رفع مشکلات آنها کوشیده و در تربیت جوانان خلاق و پویا می کوشد.
   منعم گفت: با تلاش های صورت گرفته در سطح کشور و استان ها، توفیقات قابل توجهی در عرصه توجه به جوانان انجام شده و در افزایش شاخص ها توانسته ایم موفق عمل کنیم.
   وی بیان داشت: همچنین دولت در راستای افزایش وام ازدواج تلاش کرد و از سوی دیگر خانه های جوان در سراسر کشور را دایر کرد که در استان قم یک مرکز در سطح شهر در حال فعالیت بوده و دو مرکز نیز در بخش های کهک و خلجستان در حال احداث است که به زودی به بهره برداری می رسد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: استان قم دارای جوانان توانمند و کارآمد است که از این رو همواره در راستای استفاده از ظرفیت های آنها کوشیده و تلاش خواهیم کرد، از این پتانسیل ها استفاده کنیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,402,379
تعداد بازدید امروز : 16,040
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30