امروز : سه شنبه 29 مرداد 1398
   
  • تلاش برای افزایش مدال های ووشو در بازی های آسیایی 2022

   تلاش برای افزایش مدال های ووشو در بازی های آسیایی 2022

   هیات رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا، تلاش خود برای افزایش مدال های این رشته در بازی های آسیایی 2022 هانگژوی چین آغاز کرد.   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ جلسه هیات رئیسه فدراسیون ووشو آسیا، امروز (شنبه) در هنگ کنگ برگزار شد و دکتر «مهدی علی نژاد» به عنوان نایب رئیس آسیا در این اجلاس حضور داشت.
   اعضای هیات رئیسه در این نشست در خصوص بازی های آسیایی 2022 به بحث و تبادل نظر پرداختند که مقرر شد تلاش بی شائبه ای برای افزایش مدال های این رشته در بازی های آسیایی صورت پذیرد.
   در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا در رشته ووشو 14 مدال طلا توزیع شد و اکنون هیات رئیسه قاره کهن در تلاش برای افزایش تعداد مدال های طلا است.
   این مهم با پیگیری هیات رئیسه از شورای المپیک آسیا و کشور میزبان، امکان پذیر است.
   با توجه به اینکه چین به عنوان مهد رشته ووشو، میزبان بازی های آسیایی 2022 است، شانس بسیار زیادی برای افزایش مدال های ووشو وجود دارد.
   در نشست هیات رئیسه فدراسیون آسیا، دبیر کل آسیا گزارشی از عملکرد یکساله ارائه کرد.
   سپس، کمیته سنتی در مورد برگزاری اولین دوره مسابقات سنتی که در نانجینگ چین انجام شد، توضیحاتی ارائه داد. در مورد نقاط ضعف و قوت این مسابقات بحث شد و مقرار گردید تا تغییراتی برای ادوار آینده صورت بگیرد.
   در ادامه، «لو کین کیونگ» از هنگ کنگ و «هوانگ یان» از ماکائو که هر 2 از داوران قدیمی و باتجربه هستند به ترکیب کمیته فنی اضافه شدند.
   در بخشی دیگر، گزارش مناطق مختلف قاره کهن داده شد که دکتر علی نژاد به عنوان رئیس غرب و آسیای میانه، گزارش این مناطق را ارائه کرد.
   در نهایت در خصوص انتخابات فدراسیون جهانی که مهرماه در شانگهای چین برگزار می شود بحث و تبادل نظر شد و فهرستی تهیه گردید که مقرر شد همه آسیایی ها از این فهرست در انتخابات جهانی حمایت کنند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,370,403
تعداد بازدید امروز : 3,167
تعداد بازدید دیروز : 22,146
آخرین به روزرسانی : 1398/05/28