امروز : یکشنبه 24 شهریور 1398
   
  • رییس فدراسیون قایقرانی:

   از همان ابتدای وقوع سیل ،قایقرانان در کنار سیل زدگان بودند

   از همان ابتدای وقوع سیل ،قایقرانان در کنار سیل زدگان بودند

   رئیس فدراسیون قایقرانی از فعالیت‌های این فدراسیون و قایقرانان در حمایت از هم‌وطنان آسیب‌دیده در سیل گزارش داد.

   رییس فدراسیون قایقرانی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان درباره فعالیت های حمایتی این فدراسیون از مناطق سیل زده کشور اظهار کرد: به محض شروع سیل و ایجاد وضعیت بحرانی و دستور وزارت ورزش مبنی بر حمایت همه جانبه هم وطنان آسیب دیده تمامی هیات های استانی قایقرانی به صورت آماده باش درآمدند.
   سهرابیان ادامه داد: هیات های قایقرانی تمامی امکانات و تجهیزات خود را به سریع ترین شکل ممکن راهی مناطق آسیب دیده کردند و بسیاری از قهرمانان و قایقرانان نیز برای تسهیل امداد رسانی راهی استان گلستان شدند.
   او افزود: همانطور که در بسیاری از اخبار مشاهده شد قایقران های کشور در مناطقی که امدادرسانی امکان نداشت حضور پیدا کردند و در کنار هم وطنان سیل زده بودند. فدراسیون نیز با هماهنگی تمامی هیات ها اقلام و امکانات مورد نیاز را فراهم و به مناطق اعزام می کرد.
   سهرابیان با اشاره به فعالیت های چشمگیر قایقرانان در روزهای بحرانی سیل بیان کرد: عادل مجللی که خود فرزند گلستان است از روز نخستین با دایر کردن یک ستاد مجهز تمامی امکانات و تجهیزات را مدیریت کرد و ما نیز که از تهران راهی این استان شدیم هرآنچه که مورد نیاز هموطنان بود فراهم کردیم. در این مدت تعداد زیادی از نیروهای امداد رسان فعال در هیات های استانی و اقلام مورد نیاز توسط فدراسیون و هیات ها فراهم و به استان ها اعزام شد.
   رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به سیل در استان لرستان نیز تصریح کرد: پس از اینکه شرایط در استان گلستان از حالت بحرانی خارج شد تمامی تیم های امدادی فدراسیون و هیات ها برای کمک به هم وطنان لرستان راهی این استان شدند. هیات های مختلف کشور به صورت مشارکتی چندین کامیون اقلام مورد نیاز از جمله مواد غذایی و امکانات بهداشتی را به این استان فرستادند.
   سهرابیان که خود بعد از سفر به گلستان راهی استان لرستان شده بود، ادامه داد: در این مدت با کمک دوستان در استان های کشور و حمایت های وزارت ورزش سعی کردیم هر آنچه که مورد نیاز ماموران امداد رسان بوده را فراهم کنیم. نیاز به قایق موتوری را سریعا برآروده کردیم تا انتقال مردم به مکان های امن و رساندن مواد غذایی به هم وطنان آسیب دیده راحت تر باشد.
   رئیس فدراسیون قایقرانی در پایان گفت: کمک های نقدی و غیرنقدی که توسط خانواده بزرگ قایقرانی برای مناطق سیل زده جمع آوری شد به دست این عزیزان رسید و ما در این مدت تمام تلاشمان را انجام دادیم که بتوانیم ماموریت خود را به بهترین شکل انجام دهیم. جا دارد که از تمامی اعضای هیات های استانی نیز تشکر کنم که بدون توجه به تعطیلات سال نو به طور کامل خدمت رسانی می کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,022,189
تعداد بازدید امروز : 28,982
تعداد بازدید دیروز : 25,335
آخرین به روزرسانی : 1398/06/24