امروز : چهارشنبه 30 مرداد 1398
   
  • در پی کسب نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو توسط بانوی تیرانداز خراسان جنوبی

   پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به جامعه ورزش استان

   پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به جامعه ورزش استان

   مهران سرپرست، مدیرکل ورزش و جوانان استان در پیامی کسب نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو توسط نجمه خدمتی، تیرانداز ارزشمند خراسان جنوبی را تبریک گفت.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی، مهران سرپرست، مدیر کل ورزش و جوانان استان ، کسب اولین سهمیه المپیک 2020 توکیو نجمه خدمتی تیرانداز بیرجندی در مسابقات جام جهانی را به وی و جامعه ورزش و جوانان خراسان جنوبی و کشور تبریک گفت.
   در متن پیام آمده است:
   به لطف و عنایت حق تعالی بار دیگر شاهد درخشش جوانان توانمند، قهرمانان غیور و ورزشکاران مومن ایران اسلامی در رقابتی مهم و معتبر در عرصه ای بزرگ چون مسابقات جام جهانی هستیم که موجب اعتلا و افتخاری شیرین و دلنشین برای ملت و کشور شد.
   کسب نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو توسط نجمه خدمتی مایه بسی مباهات و خرسندی است که موجی از شادی و سرور را در جامعه ورزش و جوانان خراسان جنوبی به ویژه جامعه تیراندازی استان ایجاد کرد.
   بی شک استان خراسان جنوبی و علی الخصوص جامعه ورزش از داشتن چنین ورزشکاران و جوانان برومندی به خود می بالد و بنده آن را نشانی از توکل، همت و تلاش ورزشکاران و جوانان شایسته این استان می‌دانم و قطعا در آینده ای نه چندان دور با توانایی های که از ورزشکاران استان سراغ دارم مدال های با ارزشتری در مسابقات المپیک و... برای کشور و استان رقم خواهد خورد.
   اینجانب این موفقیت ارزشمند را به ایشان ، خانواده محترمشان ، وزیر ورزش و جوانان ، استاندار خراسان جنوبی، نماینده ولی فقیه در استان ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، مسئولین ورزشی و به تمامی ورزشکاران ، پیشکسوتان به خصوص مسئولین فدراسیون تیراندازی و همچنین هئیت تیراندازی استان تبریک عرض نموده و استمرار پیروزی و سربلندی همه قهرمانان و ورزشکاران و به ویژه ورزشکاران خراسان جنوبی را از خداوند متعال درخواست دارم.
   گفتنی است نجمه خدمتی تیرانداز شایسته خراسان جنوبی با راهیابی به فینال، با قرار گرفتن در جایگاه پنجم جهان، نخستین سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کرد.
   افتخار آفرینی این بانوی قهرمان و با اخلاق استان خراسان جنوبی برای ایران اسلامی و کسب سهمیه برای ورود به بزرگترین رویداد ورزشی جهان، تبلور امید و پشتکار، غیرت و توکل به خداوند متعال در راه رسیدن به پیروزی های بزرگ در عرصه ورزش است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,402,167
تعداد بازدید امروز : 15,828
تعداد بازدید دیروز : 19,103
آخرین به روزرسانی : 1398/05/30