امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • نشست منطقه ای تخصصی آموزشی کارشناس مسئولان ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات برگزار شد

   نشست منطقه ای تخصصی آموزشی کارشناس مسئولان ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات برگزار شد

   اولین نشست منطقه ای تخصصی آموزشی کارشناس مسئولان ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات ادارات کل ورزش و جوانان استان های البرز، تهران ، قم ، قزوین ، زنجان ، گیلان ، مازندران، مرکزی و همدان در سال جاری در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان اولین نشست منطقه ای تخصصی آموزشی کارشناس مسئولان ارزیابی عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات ادارات کل ورزش و جوانان استان های البرز، تهران ، قم ، قزوین ، زنجان ، گیلان ، مازندران، مرکزی و همدان در سال جاری در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این نشست تخصصی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و رسیدگی به شکایات با اشاره به سیاست های جدید این دفتر به بیان راهبردهای نوین این دفتر پرداخت.
   نصراله پریچهره با تاکید بر لزوم آسیب شناسی فرآیند ها و شناسایی گلوگاه های فساد توسط مسئولین از اهمییت ارزیابی و مدیریت عملکرد سخن گفت.
   وی با بیان اینکه تقویت و بهبود مدیریت عملکرد و ارزیابی منجر به کاهش شکایات میشود تصریح کرد: به منظور بهبود این فرآیند، نظام نامه ارزیابی تدوین و ابلاغ خواهد شد.
   در ادامه این نشست ریحانه خسرو شاهیی دبیر کمیسیون مواد 5 و 88 و مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی و املاک وزارتخانه به طرح مسائل مربوط به ماده 5 قانون الحاق 2 در استان ها پرداخته و قوانین و مقررات حقوقی و تخلفات اداری را تبیین کردند.
   در این نشست که به طور مستمر در طی سال با سایر استان ها پیگیری خواهد شد ، آخرین تغییرات آیین نامه مالی و معاملاتی فدراسیون های ورزشی مورد بحث و تبادل قرار گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,244
تعداد بازدید امروز : 21,221
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02