امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • با حضور آل اسحاق

   زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای تابکتل شهرستان نیکشهر افتتاح شد

   زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای تابکتل شهرستان نیکشهر افتتاح شد

   با حضور مدیرکل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در شهرستان نیکشهر افتتاح شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سیستن و بلوچستان، صبح امروز زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال ((روستای تابکتل شهرستان نیکشهر)) با حضور، آل اسحاق مدیرکل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان، اسلامی مشاوره معاون وزیر، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان، صالحی فرماندار شهرستان نیکشهر، میری رئیس اداره ورزش و جوانان بهمراه بخشدار و اعضای شورای اسلامی روستا و جمعی از مسئولین، ریش سفیدان، معتمدین و ورزشکاران افتتاح شد.
   مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: این پروژه مهم ورزشی در فضای با زیربنای 1400 متر مربع و با هزینه 3200 میلیون ریال از محل و اعتبارات استانی در سال 1397 شروع شد و امروز بمناسبت هفته جوان مورد بهره برداری قرار گرفت.
   وی تصریح کرد: این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، با مشارکت دهیاریها و اعضای شورای اسلامی روستا در راستای توسعه و ایجاد فضاهای ورزشی شهرستان نیکشهر در نظر گرفته شده است که جمعیتی بالغ بر 1100 نفر در قالب 179 خانوار و بیش از 3 روستا از این پروژه ورزشی بهره مند خواهند شد.
   وی بیان کرد: با نگاه ویژه وزارت ورزش و جوانان، آمار افتتاح پروژه های زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و دهیاری و شوراها در سطح استان نسبت به سایر استانهای کشور در جایگاه نخست قرار دارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,256
تعداد بازدید امروز : 21,233
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02