امروز : شنبه 25 آبان 1398
   
  • ژاله فرامرزیان: وزارت ورزش و جوانان گام های بزرگی در راستای اهداف دولت الکترونیک در سال گذشته برداشته است

   ژاله فرامرزیان: وزارت ورزش و جوانان گام های بزرگی در راستای اهداف دولت الکترونیک در سال گذشته برداشته است

   جلسه ارزیابی دستگاه های اجرایی در حوزه توسعه دولت الکترونیک صبح امروز با حضور تیم ارزیابی سازمان اداری استخدامی کشور در وزارت ورزش و جوانان و به ریاست مدیر توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در ابتدای این جلسه ژاله فرامرزیان ضمن خوشامد به تیم ارزیابی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: فارغ از نتیجه ای که از جلسه امروز حاصل می شود ماهیت آن برای ما بسیار مهم است. همه دستگاه های دولتی از جمله وزارت ورزش و جوانان در مسیر فعالیت اداری و اجرایی خودشان با مسائل متعددی مواجه هستند که بخشی از آن به روند فعالیت، فرایند و کبفیت انجام کار بر می گردد.
   مدیر توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: موضوع مهم دیگر این است که امروز ما به عنوان دولت الکترونیک چقدر از ابزارهایی که در اختیار داریم در انجام فعالیت هایمان استفاده بهینه می کنیم. در سال گذشته تلاش کردیم اقدامات موثری را با تلاش همکارانم در وزارت ورزش و جوانان انجام دادیم که به نحوی به افزایش کیفیت و بهبود فعالیت این وزارتخانه منجر شود.
   وی افزود: بخشی از این اقدامات صورت گرفته در وزارت ورزش و جوانان قابل رویت است و بخش دیگر آن به نهادهای عمومی غیر دولتی مرتبط با این وزارتخانه مثل ادارات کل استان ها بر می گردد. به هر حال امکانات و منابعی را دولت فراهم کرده تا این تعاملات صورت بگیرد و تمام تلاشمان این بود در سال 97 فاصله ای که در این مسیر از قبل ایجاد شده بود را به حداقل ممکن برسانیم. ارتباطات ما با ادارات کل استان ها در قالب لینک بودن در یک فضای الکترونیکی اداری قبلا میسر نبود که در سال 97 محقق شد. همچنین در تعداد قابل توجهی از فدراسیون های ورزشی هم این ارتباط برقرار شد.
   فرامرزیان تاکید کرد: در حوزه های عملیاتی فعالیت مالی هم بحث حسابداری تعهدی را در سال 97 شروع کردیم تا مکانیزمی را در قالب بهبود فرایند و استفاده بهینه از ظرفیت دولت الکترونیک طراحی برای تحقق این موضوع آغاز شود و با هدف گذاری که انجام شده امیدواریم تا پایان سال 98 این عملیات را که در گستره 14 هزار هیات ورزشی سراسر کشور در حال انجام است به اتمام برسانیم تا همگی آنها به هم لینک شوند که کیفیت و اثرگذاری بسیار بالاتری را برای این وزارتخانه در پی خواهد داشت. از تلاش سازمان اداری استخدامی برای رصد این مسیر و امتیاز دادن استقبال می کنیم چرا که باعث افزایش انگیزه همکاران ما می شود.
   معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان تاکید کرد: از دیگر اقدامات بسیار مهمی که تاکید ویژه روی آن داریم شناسایی تمامی فعالیت های این دستگاه و بهبود آن با الکترونیک کردن فرایند مربوطه است که بخشی از آن تا این لحظه انجام شده و در شرایطی احساس رضایت می کنیم که همه این اقدامات تمام و کمال انجام شود تا هزینه ها کاهش و کیفیت را بالا ببریم و بتوانیم با شاخص گذاری مناسب امتیاز دهی در واحدهای مختلف داشته باشیم. امیدواریم نتیجه تلاش همکارانم به بهبود بیشتر روند فعالیت و تسریع آن در وزارت ورزش و جوانان منجر شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,235,284
تعداد بازدید امروز : 1,532
تعداد بازدید دیروز : 17,255
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22