امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه؛

   پایان رقابتها با شناخت قهرمانان بدمینتون ، تنیس روی میز ، فوتسال و والیبال

   پایان رقابتها با شناخت قهرمانان بدمینتون ، تنیس روی میز ، فوتسال و والیبال

   رقابتهای تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با شناخت قهرمانان خود در چهار رشته بدمینتون ، تنیس روی میز ، والیبال و فوتسال به پایان رسید.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، مسابقات رشته بدمینتون با حضور 30 ورزشکار دانشجو از کشورهای عراق، لنبان، ترکیه و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی در قالب 6 تیم در دو بخش تیمی و انفرادی برگزار شد.
   در پایان این رقابتها در بخش تیمی تیم دانشگاه ارومیه بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیم های دانشگاه «یوزاینجی ییل» وان و «آتاتورک» ارزروم هر 2 از کشور ترکیه به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم رقابت های بدمینتون قرار گرفتند.
   در بخش انفرادی حمید روبین بدمینتون باز ارومیه ای با غلبه بر حریفان در این رقابت ها بر سکوی نخست جای گرفت ، مهیار میرزایی از دانشگاه تبریز دوم شد و سجاد ارجمندی و ادریس هاکان به ترتیب از دانشگاه ارومیه و دانشگاه یوزاینجی ییل وان ترکیه به مقام سوم مشترک رسیدند.
   در بخش رقابت های 2 نفره حمید روبین و علیرضا هادی قزوینی از دانشگاه ارومیه اول شدند، مهیار میرزایی و وحید صادقی از دانشگاه تبریز به مقام دوم رسیدند و ادریس هاکان و فورکان کوچوک اوغلی از دانشگاه «یوزاینجی ییل» وان ترکیه به مقام سوم رسیدند.
   تیم تنیس روی میز دانشگاه ارومیه قهرمان شد
   رقابتهای تنیس روی میز تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با قهرمانی تیم دانشگاه ارومیه به پایان رسید.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، رقابت های تنیس روی میز تورنمنت بین‌المللی دانشگاه با حضور دانشجویان پسر از کشورهای عراق، لنبان، ترکیه و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با حضور 35 دانشجو در قالب 6 تیم برگزار شد.
   در بخش تیمی تیم میزبان دانشگاه ارومیه در جایگاه نخست ایستاد ، تیم دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و تیم دانشگاه «آتاتورک ارزروم» ترکیه به مقام سوم رسید.
   در بخش انفرادی احسان دهقان از دانشگاه تبریز و دانیال سلامی هر دو از دانشگاه تبریز به مقام اول و دوم رسیدند و پیمان نوروزی از دانشگاه ارومیه سوم شد.
   دانشگاه ارومیه به مقام قهرمانی فوتسال رسید
   رقابتهای فوتسال تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با قهرمانی دانشگاه ارومیه به پایان رسید.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، رقابت های فوتسال با حضور دانشجویان پسر از کشورهای عراق، لبنان، ترکیه و استان های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی به صورت دوره ای برگزار شد که در پایان تیم دانشگاه ارومیه در جایگاه نخست ایستاد و قهرمان شد و تیم های آتاتورک ارزروم و صلاح الدین عراق به ترتیب مقام های دوم و سوم این پیکارها را کسب کردند.
   پایان رقابتهای والیبال با قهرمانی تیم دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه
   مسابقات والیبال تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با قهرمانی تیم دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه به پایان رسید.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ، در مسابقات والیبال که با شرکت 6 تیم دانشگاه ارومیه، دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه،دانشگاه وان ترکیه، صلاح الدین اربیل عراق و اتاتورک ارزروم ترکیه برگزار شدکه با قهرمانی تیم دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه به پایان رسید.
   در دیدار نهایی دانشگاه غیرانتفاعی آذرآبادگان ارومیه با نتیجه 3 بر 2 تیم دانشگاه علوم پزشکی ارومیه شکست داد و به مقام قهرمانی رسید و دانشگاه علوم پزشکی دوم شد.
   در دیدار رده بندی دو تیم دانشگاه ارومیه و صلاح الدین اربیل عراق مقابل یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم دانشگاه ارومیه با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید و به مقام سوم رسید.
   مراسم اختتامیه این مسابقات عصر امروز در سالن ورزشی طوبی دانشگاه ارومیه برگزار می شود.
   تورنمنت بین‌المللی دانشگاه ارومیه با حضور 220 دانشجوی ورزشکار در قالب تیم هایی از دانشگاه های کشورهای ایران، عراق، ترکیه، لبنان و اقلیم کردستان عراق روز پنج شنبه 5 اردیبهشت ماه در4 رشته فوتسال، والیبال، بدمینتون و تنیس روی میز به میزبانی دانشگاه ارومیه برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,104,389
تعداد بازدید امروز : 12,945
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28