امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • به منظور حضور در مسابقات قهرمانی آسیا ؛

   اردوی آماده سازی سازی تیم ملی جودو جوانان در حال پیگیری است

   اردوی آماده سازی سازی تیم ملی جودو جوانان در حال پیگیری است

   ورزشکاران دعوت شده به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی جودو جوانان تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری کردند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی جودو جوانان که روز شنبه 7 اردیبهشت 1398 در کمپ تخصصی فدراسیون جودو در مجموعه ورزشی آزادی و از بین 42 مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی انجام شد، در نهایت 26 جودوکار منتخب این مسابقات به تشخیص کادرفنی به اردوهای آماده سازی تیم دعوت شدند.
   نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی جودو جوانان که از 8 اردیبهشت و در کمپ تخصصی فدراسیون جودو آغاز شده است روز گذشته و با انجام آزمونهای آمادگی جسمانی اعضای تیم در مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی آکادمی المپیک پیگیری شد.
   اردونشینان این تیم تمرینات خود را در دو نوبت صبح و بعدازظهر (صبح ها تمرینات بدنسازی در آکادمی و بعدازظهرها مرور فنون جودو در مجموعه ورزشی آزادی) دنبال می کنند.
   اعضای تیم ملی جودو جوانان که سال گذشته و در جریان برگزاری مسابقات جودو قهرمانی آسیا در لبنان، با کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز موفق به کسب مقام پنجمی این رقابتها شدند در صورت مهیا شدن شرایط لازم، پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا در تورنمنتی بین المللی و برون مرزی که برای این تیم برنامه ریزی شده است شرکت خواهند کرد.
   مسابقات جودو قهرمانی آسیا در رده سنی جوانان طی روزهای نهم و دهم مردادماه 1398 و به میزبانی چین تایپه برگزار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,684,244
تعداد بازدید امروز : 7,874
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25