امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • محمدحسین حمیسی: همه چیز برای برگزاری مطلوب مسسابقه پرسپولیس – تراکتورسازی فراهم است

   محمدحسین حمیسی: همه چیز برای برگزاری مطلوب مسسابقه پرسپولیس – تراکتورسازی فراهم است

   رییس حراست فدراسیون فوتبال پیش از مسابقه حساس فردا گفت: تماشاگران تراکتورسازی خودشان افرادی را که دنبال اهداف غیر فوتبالی هستند شناسایی خواهند کرد

   محمدحسین حمیسی در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: با جلسه بسیار خوبی که امروز در شورای تامین شهر تبریزبا حضور معاون محترم استانداری آذربایجان شرقی داشتیم همه چیز برای برگزاری مطلوب مسابقه فردا فراهم است. طبق گزارشاتی که از نیروی انتظامی، یگان ویژه و ناجا گرفتیم استادیوم یادگار امام و اطرافش کاملا مهیای برگزاری یک مسابقه خوب هستند.
   رییس حراست فدراسیون فوتبال ادامه داد: مسئولین باشگاه تراکتورسازی هم عزم خود را جزم کرده اند تا بهترین پذیرایی و مهمان نوازی را از تیم پرسپولیس داشته باشند و کانون هواداران تیم تراکتورسازی هم تدارک بسیار خوبی در این حوزه دیده است. استقبال از تیم پرسپولیس در فرودگاه و تدارک پذیرایی از هواداران این تیم که از تهران یا احیانا از استان ها و شهرهای مجاور به تبریز آمده اند بخشی از این برنامه ها است.
   وی افزود: اصلا نگرانی در خصوص مسابقه فردا نداریم چون هواداران تبریزی بسیار فهیم هستند و خودشان به راحتی آن عده ای که با انگیزه های غیر فوتبالی قصد سوء استفاده از فضای فوتبال و ورزشگاه ها را دارند شناسایی و پالایش می کنند.
   حمیسی در پایان گفت: سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هم تدابیر ویژه ای برای سه هفته پایانی لیگ و این مسابقه در نظر گرفته لند که یکی از آنها استفاده از داوران بین المللی در مسابقه های مهم است. مسابقه پرسپولیس و تراکتورسازی هم با داور بین المللی و دو کمک داور بسیار خوب و با تجربه برگزار خواهد شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,272
تعداد بازدید امروز : 2,828
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28