امروز : دوشنبه 06 خرداد 1398
   
  • دکتر سلطانی فر در بازدید از سالن ورزشی معمولان :اماکن ورزشی تا هر موقع سیل زدگان نیاز داشته باشند در اختیار آنها قرار خواهد داشت /فشاری برای تخلیه وجود نخواهد داشت

   دکتر سلطانی فر در بازدید از سالن ورزشی معمولان :اماکن ورزشی تا هر موقع سیل زدگان نیاز داشته باشند در اختیار آنها قرار خواهد داشت /فشاری برای تخلیه وجود نخواهد داشت

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که أماکن ورزشی تا زمانی که سیل زدگان نیاز داشته باشند در اختیار آنها قرار خواهد داشت و فشاری برای تخلیه تا زمانی که شرایط زندگی برای آنها مهیأ شود وجود نخواهد داشت .


   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر سلطانی فر در بازدید از سالن ورزشی شهر معمولان که برای اسکان موقت سیل زدگان قرار گرفته با خانواده ها دیدار و گفتگو کرد و اظهار داشت : ١١٠٠ اماکن ورزشی در اختیار ستاد های بحران قرار گرفت که بیش از هفتصد مکان ورزشی مورد استفاده قرار گرفته است و تا زمانی هم که شرایط برای زندگی مهیأ نشود هیچ منعی برای حضور سیل زدگان در اماکن ورزشی وجود ندارد .

   وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: تاکید کرده ام که هیچ فشاری برای تخلیه اماکن ورزشی وجود نداشته باشد و تا زمانی که شرایط زندگی برای سیل زدگان بجود نیاید مَی توانند در این مکان ها حضور داشته باشند .

   دکتر سلطانی فر ادامه داد: اماکن دولتی سریعترین راه کمک برای سیل زدگان در مرحله اول بهد از وقوع سیل بود که وزارت ورزش و جوانان بلافاصله پس از سیل مکان های ورزشی را برای اسکان موقت در اختیار ستاد های مدیریت بحران گذاشت.

   گفتنی است وزیر ورزش و جوانان در جریان بازدید از سالن معمولان با خانواده هایی که در این مکان اسکان موقت یافتن اند گفتگو کرد و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 21,413,299
تعداد بازدید امروز : 1,117
تعداد بازدید دیروز : 21,898
آخرین به روزرسانی : 1398/03/06