امروز : پنجشنبه 28 شهریور 1398
   
  • قهرمانان اولین مرحله مسابقات رنکینگ بانوان کشور شناخته شدند

   قهرمانان اولین مرحله مسابقات رنکینگ بانوان کشور شناخته شدند

   دیدار فینال اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان کشور رده سنی بزرگسالان امروز ( جمعه سیزدهم اردیبهشت ماه جاری ) در قسمت یک نفره و دونفره ( تیمی ) در سالن اختصاصی بدمینتون شهر شاهرود برگزار شد و در پایان قهرمانان این رقابتها شناخته شدند .

   بهگزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در دیدار فینال قسمت یک نفره ثریا آقایی از تهران به مصاف ثمین عابد خجسته از تهران رفت و این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود ثریا آقایی پایان یافت و وی به مقام قهرمانی این مرحله رسید.

   ثمین عابد خجسته از تهران دوم شد و نسیم صفایی به همراه رومینا تاجیک هر دو از تهران به مقام سوم مشترک دست یافتند.

   همچنین در دیدار فنیال قسمت دونفره ( تیمی ) این مسابقات ، تیم دونفره نگین امیری پور و ثریا آقایی از تهران به مصاف تیم دونفره حنانه کبیری و هاجر کبیری از تهران رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر یک به سود تیم دونفره نگین امیری پورو ثریا آقای خاتمه یافت و آنان به مقام قهرمانی این مرحله رسیدند.

   تیم دونفره حنانه کبیری و هاجر کبیری از تهران دوم شدند و تیم های دونفره حنانه یعقوب زاده و نسیم صفایی به همراه رومینا تاجیک و نرگس افشاری از تهران به مقام سوم مشترک دونفره دست یافتند.

   اولین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان کشور رده سنی بزرگسالان در روزهای دوازدهم و سیزدهم اردیبهشت ماه جاری با شرکت 60 بازیکن در قسمت یک نفره و 48 بازیکن در قسمت دونفره به میزبانی استان سمنان شهر شاهرود برگزار شد .

   مسابقات رنکینگ بدمینتون بانوان رده سنی بزرگسالان در 3 مرحله برگزار می شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,094,239
تعداد بازدید امروز : 2,795
تعداد بازدید دیروز : 21,504
آخرین به روزرسانی : 1398/06/28