امروز : پنجشنبه 25 مهر 1398
   
  • با آغاز پروژه «تاریخ شفاهی مطبوعات ورزشی ایران» :

   نخستین گام اجرایی پروژه‌های تاریخ شفاهی ورزش آغاز شد

   نخستین گام اجرایی پروژه‌های تاریخ شفاهی ورزش آغاز شد

   نخستین گام اجرایی پروژه‌های تاریخ شفاهی ورزش ایران با پروژه «تاریخ شفاهی مطبوعات ورزشی ایران» با مدیریتِ اجرایی ابراهیم افشار آغاز به کار کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، ابراهیم افشار مجری این طرح در جریان ضبط و مستند سازی نخستین مصاحبه تصویری خود گفت: در اجرای این طرح جدید که در ایران برای نخستین بار اتفاق افتاده است، قرار است با 40 نفر از نیروهای مطبوعاتی و رسانه ای، روزنامه نگاران، عکاسان، صفحه بندها و حتی مدیران تولید و آگهی گفتگو داشته باشیم.
   وی افزود: ما در این پروژه، 100 سال تاریخ ورزش ایران را در چهار مقطع تاریخی جمع آوری خواهیم کرد. این چهار مقطع عبارتند از:
   - اولین روزنامه های ایرانی که ستون ورزشی کار کردند
   - دوران نیرو و راستی
   - اوج کار دنیای ورزشی و کیهان ورزشی
   - مقاطع بعد از انقلاب
   افشار ضمن بیان اینکه در این پروژه قرار است حرف های ناگفته و پشت پرده هایی از انتشار مطبوعات ورزشی بیان شود گفت: در این پروژه با حدود 40 نفر از نیروهای بخش های مختلف رسانه ها گفتگو می‌کنیم و امیدواریم یادگاری‌های خوبی برای آیندگان به جای بگذاریم.
   گفتنی است: در نخستین گام اجرایی پروژه تاریخ شفاهی ورزش ایران که با مدیریت و نظارت کمیته ملی المپیک و با موضوع تاریخ شفاهی مطبوعات ورزش ایران انجام شد، منوچهر زند یکی از پیشکسوتان مطبوعات ورزشی به بیان ناگفته هایی از تاریخ مطبوعات ورزشی پرداخت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,679,679
تعداد بازدید امروز : 3,309
تعداد بازدید دیروز : 10,880
آخرین به روزرسانی : 1398/07/25