امروز : شنبه 02 شهریور 1398
   
  • عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان:

   نیاز مردم سیل زده به حمایت پس از بحران/ ایجاد پویش مردمی منسجم توسط سمن های جوانان کشور

   نیاز مردم سیل زده به حمایت پس از بحران/ ایجاد پویش مردمی منسجم توسط سمن های جوانان کشور

   علی یزدان پناه عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان گفت: به جهت کمک به تامین بخشی از خسارات همچون تهیه لوازم خانگی، سازمان‌های مردم نهاد جوانان با همکاری نهادهایی همچون جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌توانند در ایجاد پویش منسجم کمک‌های مردمی نقش موثری را ایفا کنند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از خبرگزاری برنا؛‌ علی یزدان پناه احمدآبادی، بازرس مجمع ملی جوانان کشور، پس از بازدید مناطق سیل‌زده استان خوزستان از نیاز مردم سیل‌زده به لوازم ضروری خانه خبر داد.
   وی با بیان اینکه اقلام اولیه شامل اسکان موقت و اقلام خوراکی و بهداشتی با همیاری مردم سراسر کشور و همت نهادهای امدادی و داوطلبانه بویژه مجمع ملی جوانان و جمعیت هلال‌احمر در بین مردم آسیب‌دیده توزیع شده است اظهار داشت: ضروری است که برای تسکین آسیب دیدگان از خسارت‌های وارده سیل اقدامات پس از بحران صورت پذیرد.
   عضو هیات رئیسه مجمع ملی جوانان با اشاره به خسارت سیل به کشاورزی و همچنین درآمد اکثر مردم منطقه از این طریق افزود: به جهت کمک به تامین بخشی از خسارات همچون تهیه لوازم خانگی، سازمان‌های مردم نهاد جوانان با همکاری نهادهایی همچون جمعیت هلال احمر و کمیته امداد امام خمینی (ره) می‌توانند در ایجاد پویش منسجم کمک‌های مردمی نقش موثری را ایفا کنند.
   یزدان‌پناه در ادامه با تقدیر از عملکرد سازمان‌های مردم نهاد جوانان سراسر کشور در کمک‌رسانی به سیل‌زدگان افزود: سمن‌های جوانان آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات پس از بحران را دارند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,471,577
تعداد بازدید امروز : 21,554
تعداد بازدید دیروز : 18,380
آخرین به روزرسانی : 1398/06/02