امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • برگزاری اولین جلسه شورای فرهنگی

   جامعه ورزش و جوانان 12 خردادماه با یادگار امام راحل دیدار می کنند / سند راهبردی اقامه نماز وزارت ورزش و جوانان رونمایی خواهد شد

   جامعه ورزش و جوانان 12 خردادماه با یادگار امام راحل دیدار می کنند / سند راهبردی اقامه نماز وزارت ورزش و جوانان رونمایی خواهد شد


   اولین جلسه شورای فرهنگی سال 98 وزارت ورزش و جوانان با ریاست سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و امور ورزش همگانی برگزار شد .

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در این جلسه مقرر شد همچون سال های گذشته جامعه ورزش و جوانان در آستانه سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی با سید حسن خمینی یادگار امام راحل دیدار و گفتگو کنند .
   بر همین اساس جامعه ورزش و جوانان 12 خردادماه سال جاری با حضور در جماران بار دیگر با آرمان های امام خمینی(ره) تجدید بیعت خواهند کرد .
   در این جلسه همچنین بحث و بررسی پیرامون برنامه های مختلف فرهنگی و حضور کیفی و موثر وزارت ورزش و جوانان صورت گرفت .
   گفتنی است در این جلسه گزارشی پیرامون تدوین سند راهبردی اقامه نماز وزارت ورزش و جوانان هم ارایه و مقرر شد در سال جاری در مراسمی این سند رونمایی شود .
   در این جلسه سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و امور ورزش همگانی ،ؤاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و سرمایه،زهرا موسوی سرپرست معاونت بانوان، مازیار ناظمی مدیر کل روابط عمومی و اطلاع رسانی ،سردار قاسمی مشاور وزیر در امور ایثارگران ،حجه الاسلام عباسی دبیر ستاد اقامه نماز ،محمد جعفر سطوتی مدیرکل امور فرهنگی و شروین اسبقیان فرمانده بسیج وزارت ورزش و جوانان حضور داشتند .
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,215,871
تعداد بازدید امروز : 17,426
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22