امروز : شنبه 23 آذر 1398
   
  • با موضوع غنی سازی اوقات فراغت جوانان برگزار شد

   جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان نیر

   جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان نیر

   دومین جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نیر با موضوع برنامه های اوقات فراغت برگزار د.

   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل؛ دومین جلسه کمیته تخصصی ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان نیر روز چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با موضوع پیشنهاد و ارائه برنامه های اوقات فراغت به ریاست علی آقازاده، سرپرست اداره ورزش و جوانان و با حضور کارشناسان و جوانان در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این جلسه آقازاده با اشاره به اهمیت موضوع غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان گفت: برنامه ریزی و اجرای برنامه های اوقات فراغت مختص فصل تابستان نیست بلکه می بایست در طول فصول سال برای جوانان برنامه ریزی و اجرا شود. باید با همدلی و همفکری تلاش کنیم تا متناسب با ظرفیت ها و پتانسیل های منطقه، بستر مناسبی برای استفاده هر چه بهتر از اوقات فراغت نوجوانان و جوانان فراهم آوریم.
   او افزود: اداره ورزش و جوانان برنامه های متنوعی جهت پر کردن اوقات فراغت جوانان دارد که از جمله آنها می توان به برگزاری کلاس های ورزش های همگانی به صورت رایگان، تشکیل کلاس های ورزشی ، برگزاری همایش پیاده روی و کوهپیمایی و مسابقات ورزشی، برگزاری کارگاههای آموزشی ،برگزاری کارگاههای آموزشی ازدواج و تعالی خانواده و پیشگیری از اعتیاد،دیدار با خانواده معظم شهداء و جانبازان، اردوهای ورزشی- فرهنگی و … اشاره کرد.
   در این جلسه هر یک از دستگاهها برنامه های پیشنهادی خود را در جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان را ارائه کرده و در مورد آنها و نحوه طرح موضوع در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بحث و تبادل نظر به عمل آمد.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,805,113
تعداد بازدید امروز : 23,002
تعداد بازدید دیروز : 21,583
آخرین به روزرسانی : 1398/09/23