امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • دکتر سلطانی فر: امیدواریم تا پایان سال 98 استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند/ کمیته واگذاری با حضور نمایندگان مجلس و سازمان خصوصی سازی تشکیل شده است

   دکتر سلطانی فر: امیدواریم تا پایان سال 98 استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند/ کمیته واگذاری با حضور نمایندگان مجلس و سازمان خصوصی سازی تشکیل شده است

   وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: هر یک روزی که زودتر کار خصوصی سازی دو باشگاه بزرگ کشورمان انجام شود مورد استقبال وزارت ورزش و دولت است.

   دکتر سلطانی فر در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت : من رسما اعلام می کنم که نظر دولت و وزارت ورزش این است که هرچه سریعتر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شود و هر یک روزی که زودتر این اتفاق بیفتد بیشتر مورد استقبال ماست. هم از جهت الزامات بین المللی به این موضوع اصرار داریم هم فکر می کنیم باشگاه هایی که خصوصی باشند فرایند رشد و توسعه خود را بهتر طی می کنند.

   وی افزود: استقلال و پرسپولیس خمیر مایه اصلی فوتبال کشور هستند و با خصوصی شدن حتما می توانند در خصوص آموزش پایه تیم های خود کارهای اساسی تری انجام دهند.

   وزیر ورزش و جوانان گفت : به نسبت دو سال و نیم قبل که مسئولیت ورزش کشور را در دست گرفتیم امروز این دو باشگاه وضعیت بسیار بهتری دارند. بحث تامین منابع مالی آنها از اسپانسرینگ و تبلیغات آنها بدون وابستگی به بودجه دولتی ساماندهی شده است. همچنین در زمینه مالیاتشان نشست های مختلفی با سازمان مالیاتی داشتیم و شفاف سازی کامل انجام دادیم تا با این شفاف سازی بخش مهمی از مشکلات آنها حل شود.

   مسعود سلطانی فر گفت : مقرر شده است کمیته ویژه ای متشکل از تعدادی از نمایندگان مجلس، معاون ورزشی وزارت ورزش و جوانان، مدیران باشگاه استقلال و پرسپولیس، نمایندگان سازمان فرابورس، دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس تشکیل شود تا با برگزاری جلسات مستمر هفتگی موضوع واگذاری این دو باشگاه را پیگیری کنند تا به امید خدا کل این فرایند در سال 98 انجام و استقلال و پرسپولیس خصوصی شوند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,484,990
تعداد بازدید امروز : 11,872
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03