امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • مهرداد بائوج‌لاهوتی

   عملکرد آقای سلطانی‌فر را مثبت ارزیابی می‌کنم/مخالف مطرح شدن بحث استیضاح هستم

   عملکرد آقای سلطانی‌فر را مثبت ارزیابی می‌کنم/مخالف مطرح شدن بحث استیضاح هستم

   عضو کمیسیون برنامه و بودجه افزودگفت : بی اخلاقی‌هایی در هفته‌های اخیر در ورزش روی داده است که باید مراجع ذیصلاح با قدرت با آن برخورد کنند و وزیر ورزش و سایر مسئولان ورزشی کشور بر آن تاکید دارند.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان مهرداد بائوج‌ لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار برنا پیرامون عملکرد وزیر ورزش و جوانان گفت: بنده روی هم رفته عملکرد آقای سلطانی‌فر را مثبت ارزیابی می‌کنم. ما سال گذشته در میادین مختلف بین‌المللی نتایج بسیار خوبی به ویژه در جام جهانی و مسابقات آسیایی و پاراآسیایی کسب کردیم و در کنار این موضوعات ساخت و افتتاح اماکن ورزشی در جهت توسعه ورزش همگانی که همه این موضوعات در کنار هم نشان می‌دهد ورزش روند مثبتی داشته است.

   عضو کمیسیون برنامه و بودجه افزود: البته بی اخلاقی‌هایی در هفته‌های اخیر در ورزش روی داده است که باید مراجع ذیصلاح با قدرت با آن برخورد کنند و وزیر ورزش و سایر مسئولان ورزشی کشور بر آن تاکید دارند. به‌نظرم چنین موضوعی ارتباطی به وزیر ورزش ندارد و مخالف مطرح شدن بحث استیضاح هستم و وقت مجلس می‌تواند به موضاعات مهم دیگری که اولویت دارد اختصاص داده شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,484,998
تعداد بازدید امروز : 11,880
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03