امروز : پنجشنبه 27 تیر 1398
   
  • کمک های نقدی و غیر نقدی ورزشکاران و مدیران 23 استان به مناطق سیل زده

   کمک های نقدی و غیر نقدی ورزشکاران و مدیران 23 استان به مناطق سیل زده

   ادارات کل ورزش و جوانان 23 استان کشور از ابتدای امسال با کمک های نقدی و غیر نقدی خود به یاری مناطق سیل زده کشور شتافتند.

   طبق گزارش منتشر شده از اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان لیست کامل کمک های نقدی و غیر نقدی ادارات کل ورزش و جوانان 23 استان کشور به مناطق سیل زده اعلام شد.
   بر این اساس مجموع کمک های نقدی جمع شده از ادارات کل ورزش و جوانان در 15 استان شامل هرمزگان، اصفهان، تهران، البرز، چهارمهال و بختیاری، خراسان جنوبی، بوشهر ،ایلام، خراسان رضوی، گیلان، قزوین، کردستان، کرمان، مازندران، یزد و سمنان بیش از 7 میلیارد ریال بود.
   در بخش تامین سایر ملزومات و کمک های غیر نقدی غیر از استان های مذکور ادارات کل 7 استان دیگر شامل اردبیل، همدان، زنجان، قم، گلستان، سیستان و بلوچستان و لرستان نیز در کمک به مناطق سیل زده مشارکت داشتند.
   بر اساس این گزارش علاوه بر کمک های غیر نقدی که شامل اقلام اولیه شامل برنج، روغن، پتو، آب معدنی، پوشاک، خودروهای آفرود، مواد شوینده و لوازم بهداشتی بود موارد متعددی مراسم گلریزان نیز در بعضی استان های کشور با حضور جامعه ورزش و ورزشکاران جهت کمک به مردم سیل زده برگزار شد. همچنین کارمندان بسیاری از ادارات کل ورزش و جوانان در استان ها و برخی فوراسیون های ورزشی یک تا چند روز حقوق خود را به مردم مناطق سیل زده اهدا کردند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 22,666,817
تعداد بازدید امروز : 15,678
تعداد بازدید دیروز : 26,866
آخرین به روزرسانی : 1398/04/27