امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • امضای تفاهم نامه در راستای همگانی کردن اسکیت

   امضای تفاهم نامه در راستای همگانی کردن اسکیت

   در راستای همگانی کردن اسکیت کشور ، امضای تفاهم نامه ، با استراتژیک جدید دفتر توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان با فدراسیون اسکیت صورت گرفت.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکیت ، در جلسه ای تخصصی با حضور بهمن محمد رضایی رییس فدراسیون اسکیت ، دکتر ملایی مدیر کل دفتر توسعه همگانی وزارت ورزش و جوانان ، وفاخواه سرپرست نایب رییسی امور بانوان ، نصیری دبیر ، رحمانیون مسئول کمیته همگانی فدراسیون و کارشناسان که دفتر توسعه همگانی وزارت در محل وزارتخانه برگزار شده بود پیرامون توسعه ورزش اسکیت در سطح کشور با سیاستهای جدید دفتر توسعه همگانی پس از تشریح نکات و اهداف مهم طرح درسطح کشور توسط مدیر کل دفتر بحث و گفتگو و تفاهم نامه ای به امضا رسید.


   در این نشست، محمدرضایی و نصیری بعد از ارائه گزارش عملکرد همگانی فدراسیون در طی سال ۹۷ و برنامه های عملیاتی در سال ۹۸ ، وفاخواه نیز طبق نیاز سنجی برنامه های توسعه ای همگانی وزارت ورزش ، پلان طراحی شده همگانی فدراسیون را با محوریت اهداف جامعه فعال ، محیط فعال ، مردم فعال و سیستم های فعال را با موضوعات مربوطه در جهت تسهیل سازی حداکثری همگانی کردن خانواده به رشته ورزشی اسکیت بعد از توضیح، تقدیم مدیرکل و کارشناسان دفتر توسعه همگانی نمود.

   در این تفاهم نامه ایجاد مراکز همگانی در سطح کشور ، بسته آموزشی بصورت رایگان به عموم مردم ، استفاده از ظرفیت حداکثری با طرحهای پیش بینی شده در بعد توسعه ای رشته اسکیت ، اسکیت آدینه ..... مد نظر قرار گرفت ومقرر شد اعتبارات لازم از سوی وزارت ورزش و جوانان تامین و در سال جاری به مرحله اجرا گذاشته شود.

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,485,098
تعداد بازدید امروز : 11,980
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03