امروز : یکشنبه 26 آبان 1398
   
  • پوری حسینی: میزان بدهی های استقلال و پرسپولیس روشن شده و قابل محاسبه است

   پوری حسینی: میزان بدهی های استقلال و پرسپولیس روشن شده و قابل محاسبه است

   رییس سازمان خصوصی سازی گفت: در حال حاضر شفافیت مالی و حسابرسی دقیق باشگاههای استقلال و پرسپولیس قابل مقایسه با گذشته نیست / ابهامات مصوبه مجلس برای واگذاری دوباشگاه بایستی بر طرف شود.


   میر اشرف پوری حسینی در گفت و گو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان با ابراز خرسندی از شفافیت مالی و حساب‌ها در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت : انصافا وضعیت مناسب دو باشگاه در حال حاضر برای تعیین و پرداخت بدهی های ناشی از مالیات و طلبکاران حقیقی و حقوقی نسبت به گذشته قابل مقایسه نیست بدهی ها روشن شده و کاملا قابل محاسبه است ضمن اینکه بخش قابل توجهی از آن سه سال گذشته پرداخت شده است.
   وی ادامه داد : مصوبه مجلس برای واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس دارای ایراداتی است و مسیر واگذاری دو باشگاه را دچار مشکلات جدی خواهد کرد و امیدوارم در نشست هایی که با همکاران مجلس داریم این مشکلات با دیدگاه‌های کارشناسی رفع شود و مسیر واگذاری هموار شود.
   رییس سازمان خصوصی سازی گفت : من امیدوارم مجلس برای مصوبه خود جهت خصوصی شدن دو باشگاه اصلاحیه بدهد والا مسیری خواهیم رفت که واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به شدت دچار مشکل می کند.

   پوری حسینی گفت : تاکنون ما با مدیران بورس برای واگذاری دوباشگاه جلسه داشته ایم و ابهامات خود را با رییس و اعضای کمیسیون اصل ۴۴ مجلس در میان گذاشتیم و مسیر کارشناسی ما ادامه دارد.
   رییس سازمان خصوصی سازی درباره قیمت واگذاری دوباشگاه استقلال و پرسپولیس گفت : قیمت را هیات واگذاری مشخص می کند ولی قطعا بسیار بیشتر از میزان سیصد میلیارد تومان سه سال قبل است و ما باشگاه را با دارایی و بدهی آن می فروشیم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,256,052
تعداد بازدید امروز : 2,996
تعداد بازدید دیروز : 19,304
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22