امروز : پنجشنبه 23 آبان 1398
   
  • در دومین جلسه رسمی دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی مطرح شد :

   ارائه خدمات به ورزشکاران اعزامی به المپیک 2020

    ارائه خدمات به ورزشکاران اعزامی به المپیک 2020

   دومین جلسه رسمی دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک با حضور اعضای این دپارتمان وبا محوریت موضوع ارائه خدمات به ورزشکاران اعزامی به المپیک 2020 توکیو برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، با توجه به رسالت آکادمی ملی المپیک در خصوص ارائه خدمات نوین ورزشی به قهرمانان رشته های مختلف ورزشی و نظر به شیوع بیش از پیش آسیب های ورزشی در بین ورزشکاران شاخص و همچنین چگونگی انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از آسیب های ورزشی، این نهاد علمی، پژوهشی و ورزشی اقدام به تشکیل دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی نموده است.
   با حضور دکتر محمد حسین علیزاده مسئول دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی، دکتر مصطفی زارعی استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر سید‌شمس‌الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزش آکادمی ملی المپیک و خانم دکتر مهدیه پیرانی، دومین جلسه رسمی این دپارتمان برگزار شد.
   حاضرین جلسه در خصوص برنامه ها، کارگاه های آموزشی و نحوه ارائه خدمات به ورزشکاران و مربیان اعزامی به المپیک 2020 توکیو بحث و گفتگو کردند که ماحصل آن به صورت برنامه ای پیشنهادی به مدیریت مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک ارائه شد.
   در ضمن ارائه خدمات مشاوره فردی به ورزشکاران اعزامی به المپیک 2020 توکیو و طراحی تست‌های ارزیابی میدانی لازم جهت ارزیابی این ورزشکاران در دستور کار دپارتمان قرار گرفت. این تست‌ها کمک خواهد کرد تا احتمال بروز آسیب‌های ورزشی در این ورزشکاران پیش بینی و از آسیب ورزشی احتمالی پیشگیری شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 25,214,926
تعداد بازدید امروز : 16,481
تعداد بازدید دیروز : 16,149
آخرین به روزرسانی : 1398/08/22