امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • دومین گام اجرایی پروژه های تاریخ شفاهی ورزش ایران کلید خورد:

   " تاریخ شفاهی کشتی ایران"

   " تاریخ شفاهی کشتی ایران"

   دومین پروژه تاریخ شفاهی ورزش ایران با عنوان "تاریخ شفاهی کشتی ایران" با مدیریت اجرایی دکتر حسین سبطی آغاز شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از عملیاتی شدن نخستین گام اجرایی پروژه تاریخ شفاهی ورزش ایران با موضوع تاریخ شفاهی مطبوعات ورزش ایران که با انجام مصاحبه با منوچهر زند یکی از پیشکسوتان مطبوعات ورزشی انجام گرفت، صبح امروز دومین گام از این پروژه با موضوع تاریخ شفاهی کشتی ایران آغاز شد.
   در راستای اجرای پروژه های تاریخ شفاهی ورزش ایران که با ابتکار و مدیریت کمیته ملی المپیک آغاز به کار کرده است، پروژه "تاریخ شفاهی کشتی ایران" در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸با مدیریت اجرایی دکتر حسین سبطی مجری این پروژه به همراه آقای زمانی پژوهشگر تاریخ شفاهی و آقای مجید حاتمی خبرنویس رشته ورزشی کشتی در سالن توفیق جهانبخت یکی از قدیمی ترین سالن های کشتی تهران انجام شد.
   در نخستین مصاحبه این پروژه، علی‌اکبر حیدری پیشکسوت کشتی ایران و دارنده مدال المپیک ۱۹۶۴ توکیو به بیان موضوعات و ناگفته هایی از تاریخ کشتی ایران پرداخت.
   گفتنی است طرح‌های اجرایی تصویب شده در شورای سیاستگذاری تاریخ شفاهی ورزش را تاریخ شفاهی فوتبال ایران، تاریخ شفاهی تحولات ورزش زنان ایران، تاریخ شفاهی کشتی ایران و تاریخ شفاهی مطبوعات ورزشی ایران تشکیل می دهند که تا کنون تاریخ شفاهی مطبوعات ورزشی و تاریخ شفاهی کشتی ایران به مرحله اجرا رسیده‌اند.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,116,057
تعداد بازدید امروز : 7,272
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29