امروز : جمعه 29 شهریور 1398
   
  • برای کسب سهمیه المپیک2020 توکیو؛

   دختر تیرانداز بوشهری عازم مسابقات جام جهانی آلمان می شود

    دختر تیرانداز بوشهری عازم مسابقات جام جهانی آلمان می شود

   با برگزاری جلسه بدرقه تیم ملی تیراندازی، 15 ورزشکار به منظور حضور در مسابقات جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو عازم آلمان می شوند.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛با برگزاری جلسه بدرقه تیم ملی تیراندازی، 15 ورزشکار به منظور حضور در مسابقات جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو عازم آلمان می شوند.
   این جلسه با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، سعید مرادی مدیر کمیته روابط بین الملل، ناصر رسولی رییس سازمان تیم های ملی و ورزشکاران و مربیان تیم اعزامی در محل سالن جلسات فدراسیون تیراندازی برگزار شد.
   در ابتدای این جلسه، ناصر رسولی مدیر سازمان تیم های ملی در گزارشی به نحوه برگزاری مسابقات ، وضعیت اسکان، نحوه اعزام و بازگشت ملی پوشان و ... اشاره کرد و روند حضور ملی پوشان تیراندازی ایران را در این مسابقات به اطلاع ورزشکاران رساند.
   علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی در ادامه این جلسه با اشاره به جایگاه و اهمیت این رقابتها گفت: امیدوارم در این رقابت ها نیز طبق مسابقات قبل دست پر و با کسب سهمیه المپیک به کشور باز گردید.
   وی در ادامه افزود: با این روحیه ای که از شما می بینم انشاالله شاهد افتخار آفرینی و موفقیت هایتان خواهیم بود.
   این مسابقات سومین جام جهانی تیراندازی در سال 2019به شمار می رود که با حضور بیش از 500 ورزشکار از سراسر جهان برگزار می شود و تیم ملی ایران با 15 ورزشکار در این رقابت ها حضور خواهد داشت.
   تیم ملی تیراندازی کشورمان در دو گروه، 27 اردیبهشت ماه و 2 خردادماه تهران را به مقصد مونیخ ترک خواهد کرد.
   فاطمه کرم زاده از بوشهر، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، نجمه خدمتی، امیرمحمد نکونام، پوریا نوروزیان، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی و هانیه رستمیان در رشته تپانچه به همراه الهام هاشمی، ابراهیم اینانلو و الکساندر سماکین به عنوان مربیان گروه اول اعزامی تیم ملی تیراندازی را تشکیل می دهند.
   گروه دومی اعزامی نیز متشکل از حسین باقری در رشته تفنگ، مینا قربانی، وحید گل خندان، جواد فروغی و سجاد پور حسینی در رشته تپانچه خواهند بود.
   رقابتهای تیراندازی جام جهانی مونیخ و کسب سهمیه بازی های المپیک 2020 توکیو از 3 تا 10 خرداد ماه در کشور آلمان برگزار می شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 24,123,041
تعداد بازدید امروز : 14,256
تعداد بازدید دیروز : 17,341
آخرین به روزرسانی : 1398/06/29