امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • طی حکمی از سوی فدراسیون / سرپرست هیات ژیمناستیک استان منصوب شد

   طی حکمی از سوی فدراسیون / سرپرست هیات ژیمناستیک استان منصوب شد

   با صدور حکمی از سوی فدراسیون ژیمناستیک کشور سید کمال پاک فطرت به عنوان سرپرست جدید هیات ژیمناستیک استان فارس منصوب شد.

   به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس ، در متن حکم زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون ژیمناستیک کشور خطاب به پاک فطرت آمده است: نظر به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان استان جنابعالی به سمت سرپرست هیات ژیمناستیک استان فارس منصوب می شوید.
   در بخش دیگری از این حکم اشاره شده است : امید است با استعانت از خداوند متعال در انجام امور جاری هیات موفق و موید باشید و ان شالله زمینه مناسب را برای برگزاری انتخابات ریاست هیات ژیمناستیک آن استان مهیا نمایید.
   گفتنی است مراسم تودیع و معارفه سرپرستان قبل و فعلی هیات ژیمناستیک استان صبح روز چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه با حضور مدیر کل ورزش و جوانان فارس ، مدیر کل دیوان محاسبات استان ، معاون توسعه امور ورزش ، نایب رئیس هیات ، مسوولان کمیته ها ، مربیان ، داوران ، پیشکسوتان و اعضای مجمع هیات ژیمناستیک استان در سالن اجتماعات اداره کل برگزار گردید .
   در این مراسم از خدمات چندین ماهه ساسان مبینی دهکردی که هم اکنون مسوولیت دیوان محاسبات استان فارس را بر عهده دارد با اهداء لوح سپاس قدردانی شد و سید کمال پاک فطرت به عنوان سرپرست جدید هیات ژیمناستیک استان به حاضرین معرفی گردید.
   گفتنی است در سوابق سید کمال پاک فطرت سرپرست جدید هیات ژیمناستیک استان فارس که خود یکی از خبرنگاران اصحاب رسانه است عناوینی همچون ریاست هیات بولینگ و بیلیارد استتان ، نایب رئیس هیات فوتبال استان ، مدیر ر وابط عمومی باشگاه فرهنگی و ورزشی برق شیراز و عضو شورای اسلامی شهر شیراز در دوره قبل دیده می شود و هم اکنون مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس است.
   گالری
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,485,930
تعداد بازدید امروز : 12,812
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03