امروز : یکشنبه 03 شهریور 1398
   
  • در زمینه جذب اعتبارات سال 1397؛

   اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه دستگاه برتر استان شد

   اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه دستگاه برتر استان شد

   از سوی اداره کل امور اقتصادی و دارایی،اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به عنوان دستگاه اجرایی برتر در زمینه جذب اعتبارات اسناد خزانه اسلامی و تعامل و همکاری با این اداره کل طی سال 1397 معرفی شد.

   به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان کرمانشاه،در همین زمینه صبح امروز در مراسمی که در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه برگزار شد لوح تقدیری با امضای مهندس بازوند استاندار کرمانشاه تقدیم مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه شد.
   محمدی رئیس اقتصاد و دارایی استان کرمانشاه در این مراسم تاکید کرد،این اقدام با نظر مساعد استاندار محترم کرمانشاه و در راستای قدردانی از دستگاههایی صورت می گیرد که علاوه بر بالاترین جذب اعتبارات همکاری و تعامل بیشتری با اداره کل اقتصاد و دارایی طی سال گذشته داشته اند.
   همچنین صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز در سخنانی با قدردانی از مدیرکل و بخش های مختلف اقتصاد و دارایی استان و بویژه خزانه کل اظهار کرد:ورزش و جوانان استان کرمانشاه طی سال گذشته اقدامات ارزشمند و شاخصی در حوزه های مختلف بعمل آورد که نتیجه آنها کسب افتخار و اعتبار برای استان کرمانشاه بود.
   رحیمی تاکید کرد:قطعا بدون همراهی و همکاری تیم مدیریتی حاکم بر استان و حوزه اقتصاد و دارایی این دستاوردها قابل دستیابی برای استان نبود. م / ح
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 23,485,918
تعداد بازدید امروز : 12,800
تعداد بازدید دیروز : 23,095
آخرین به روزرسانی : 1398/06/03